Tým nastoupil pod vedením trenéra Dalibora Macana ve složení v brance Adam Bradna, Matěj Beneš dále pozicích spojek se střídali Mikuláš Beran, Kristian Macan, Štěpán Cícha, Ondřej Beneš, Matěj Beneš. Na křídlech ukazoval své dovednosti Ondra Škopek, v pivotu se snažili prosadit Daniel Urban a Saša Evpak. Velmi cenné zkušenosti s „velkou“ házenou opět získávali Petr Továrek, Jakub Bradna a Jáchym Veselý.

V prvním utkání turnaje se mladší žáci Poděbrad utkali s družstvem Sparty Kutná Hora B, které bylo zejména v prvním poločase velice vyrovnané, nicméně Poděbrady ve druhém poločase zabojovaly a zlepšily se zejména v útočné fázi. Za zmínku určitě stojí, že v tomto utkání se dokázalo střelecky prosadit hned sedm poděbradských chlapců. První utkání tak vyznělo pro poděbradské mladší žáky v poměru 22:16.

Ve druhém utkání s A týmem Kutná Hora měli poděbradští mladší žáci proti sobě o dost zkušenější tým. To se projevilo v průběhu celého utkání, nicméně určitě jenom utkání proti lepším družstvům může všechny hráče postupně herně posouvat. Druhé utkání nakonec ovládlo domácí družstvo v poměru 23:14.

Ve třetím utkání na turnaji se dokázali poděbradští házenkáři přece jen více prosadit na obou polovinách hřiště, čemuž pomohl také brankař Adam Bradna hned 11 zákroky. Naopak v útoku se dokázalo prosadit šest hráčů, když za zmínku stojí 4 přesné zásahy Ondry Beneše. Díky tomu dokázaly poděbradský mladší žáci podruhé na turnaji zvítězit a to nad Spartakem Příbram 14:9.

V posledním utkání na poděbradské mladší žáky čekal další soupeř, a sice tým LIONS Hostivice. V brance pro toto utkání dostal příležitost také Matěj Beneš a předvedl 11 zákroků, včetně jednoho sedmimetrového hodu. V útoku však celému útoku dělala velký problém vysunutá a velmi těsná obrana soupeře. Pro poděbradské mladší žáky velmi důležité utkání pro jejich postupný herních růst. Utkání skočilo v poměru 14:6 ve prospěch LIONS.