Benešov - Čelákovice 4:6

Zápas se pro Čelákovické rozjel velmi atraktivně a po dvojkách vedli 0:2. Nejdříve Spilka s Holasem vyhráli 0:2 po setech 7:10 a 6:10 a poté Flekač s Kolenským úřadovali ve druhé dvojce 1:10 a 6:10. Na to přišel nepochopitelný výpadek a soupeř třemi body otočil na 3:2. Srovnání stavu zařídil Kolenský v singlu. Ve dvou setech pokořil domácího Truce 4:10 a 3:10. Zvýšení na 3:4 zařídila odvetná trojka Kolenský Holas, Nesládek a střídající Spilka. V prvním setu ukončoval na 8:10 Spilka přes blok soupeře a v druhém na devítkách soupeř přiznal dvoják. Pátý bod zařídila trojice vedená Flekačem s Maturou a Barešem. Po prohraném prvním setu otočili v druhém na 9:10 a ve třetím na 8:10. V obou zakončoval Matura kraťasem. No a nakonec šestý bod, v třísetovém klání připsala dvojice Holas, Spilka. První set ještě pustili 10:7, ale ve druhém již úřadovali 6:10, zakončoval Spilka smečí a ve třetím za stavu 7:9 opět Spilka zablokoval útok Benešova. A tak domácí stále čekají na první bodový zisk. Hosté si touto výhrou upevnili čtvrtou pozici.

Z divizního fotbalového utkání Poříčany - Kutná Hora (4:0)
Divizní Poříčany srazily čtyři naprosto stejné góly po rozích

„Jak jsem chválil mladé pušky minulé utkání, tak teď hráli mizerně, doufám, že si sednou na zadek a zase budou makat. Bylo to utkání, kde foukal poměrně silný vítr, který nevyhovoval ani jedné straně. Utkání to bylo z naší strany hrůzostrašné, vyhrajeme obě dvojice, měli bychom být na koni, nicméně prohrajeme jednu trojici a všichni mají hlavu dole. Doufám, že toto urychleně odbouráme a budeme se zase podporovat, jako to fungovalo dříve,“ zhodnotil zápas kapitán Čelákovic Martin Flekač.

Sled zápasů: 0:2, 3:2, 3:5, 4:5, 4:6. Čelákovice: Spilka, Flekač, Kolenský, Holas, Bareš, Löffelmann, Čuřík, D. Matura, Seidl.