„Navzdory vyšším teplotám z počátku turnaje bylo k vidění mnoho pěkných a vyrovnaných zápasů, což svědčí o dobré fyzické kondici hráčů i na nižší úrovni. Postupem dne se pořádně rozpálené slunce začalo schovávat a na řadu přišlo mírně deštivé a větrné počasí," uvedl Kamil Urban, hlavní organizátor ligy.

Své kvality tak za těchto podmínek ukázala dvojice Votavová – Mitrovská, která úspěšně sehrála napínavý finálový souboj s dvojicí Kent – Kapustová a mohla se radovat z prvního místa. Po finálovém zápase mužů se radoval pár Martinec – Urban, který si poradil s pražským soupeřem Braniš – Havliček ve dvou setech.

Turnaje smíšených dvojic se zúčastnilo dohromady šestatřicet hráčů a hráček. Za relativně příjemnějšího počasí se odehrálo více než čtyřicet zápasů. O líbivé výměny a vyrovnané zápasy končící až v tie-breaku nebyla rozhodně nouze. Do nejlepší čtveřice se nakonec probojoval pár Votava – Votavová, který se hrdě pokusil z posledních sil o umístění na třetím místě, to jim však tentokrát pár Navrátil – Kent nevěnoval. Do finálového zápasu vstoupil pár Sequens – Šperková proti domácímu páru Urban – Krejčíková. Tento zápas se domácím vydařil, a tak se mohli radovat z celkového prvního místa.