Nejúspěšnější byl kanoista Petr Fuksa, který v závodě C1 junioři na 5 km obsadil 2. místo. Dan Kořínek dokončil závod na 5. místě, a 6. místo vybojoval Jakub Černý. V závodě deblkanoí zvítězila posádka Petr Fuksa s Danem Kořínkem a třetí skončili Filip Vohradský s Jakubem Černým.

V ženách se mimořádně dařilo Vilmě Nedbalové, která v závodě K1 5 km dojela druhá, když porazila závodnici Krpatovou z USK, která bude startovat na ME v Račicích. Se svou parťačkou z Hradce Terezou Kubíčkovou obsadily rovněž druhé místo v kategorii K2.

V dorostencích byl nejúspěšnější Adam Holenka, který v závodě C1 obsadil 3. místo a v závodě C2 spolu s jabloneckým Lukášem Fraňkem zvítězili.
„V závodě benjamínků na C1 2 km obsadil Petr Tettinger druhé místo a druhý den s Vojtou Šmejkalem dojeli opět na druhém místě," uvedl předseda nymburské Lokomotivy Josef Fuksa.

„Další medaili do sbírky přidal David Volák, který v K2 5 km obsadil 3. místo s děčínským parťákem Házou," pokračoval předseda.

Kanoisté žáci v C1 měli tato umístění: 8. Patrik Toupal, 10. Lukáš Bacílek a závodníci Tomáš Bürger, Miroslav Klíma a Petr Vilímek se umístili v druhé polovině startovního pole.

„Dařilo se i děvčatům, z nichž nejlepším výsledek bylo 12. místo Báry Vohradské a 11. Terezie Tettingerové," řekl Fuksa.

Kajakářští benjamínci obsadili 11. místo na K2 Kupec – Kysilka a v K1 dojel Kysilka desátý, Špaček 21. a Kupec po koupeli 33.
V kategorii C1 muži skončil Ondra Petr na 9. místě a v kategorii veteránů vyhrál Libor Smolík st.