Ve skifu mladších žáků vyhráli své závody Miloslav Šágr junior a Šimon Janák, ve skifu starších žáků zvítězil Sebastián Vlček, Jakub Posejpal byl čtvrtý. Šágr se Šimonem excelovali ve dvojskifu mladších žáků, vyhráli oba své závody. V kategorii starších žáků dojeli Vlček s Posejpalem na druhé pozici. Janák se Šágrem navíc kralovali s dalšími dvěma borci Mělníka Martincem a Tislickým v párové čtyřce.

Tereza Šámalová se spolujezdkyní Manovou z Pardubic skončily ve dvojskifech na třetí příčce, stejnou pozici uhájila Šámalová i v jednotlivcích.

Nymburský veslař Šimon Janák se jako jediný z Nymburka zúčastnil závodů v Hodoníně, které místní oddíl uspořádal u příležitosti stého výročí založení. A z Hodonína se vrátil se zlatou medailí na krku.

Ve společenství Nymburk, Mělník a Štětí svůj závod v párových čtyřkách vyhrál.

Osamělým bojovníkem byl v nymburských barvách Janák sám proto, že na mistrovství republiky mohou žáci startovat pouze ve dvou disciplínách. Nymburk má v mladších žácích velmi silný dvojskif, ve skifu dojíždí Janák za Šágrem mladším pravidelně na druhém místě, za nimi je třicetivteřinová propast.