„V závěru nám došly síly. Jsme totiž zvyklí jet od začátku nadoraz a na těch sice jen pár dalších minut na palubovce, není naše tělo nastavené,“ vysvětlil kapitán nymburského týmu Pavel Pumprla, proč poslední čtvrtinu Nymburk prohrál rozdílem dvanácti bodů 10:22.

Teď je tu však kapitola nová. Do Prahy, kde se bude zápas hrát, přijede loňský vítěz AEK Athény. Soupeř, na kterého má většina hráčů týmu „pifku“. V loňském osmifinále totiž české mistry vyřadili o jeden jediný bod v součtu dvou zápasů. „To se nedá zapomenout. Třicet devět minut a padesát sedm sekund jsme postupovali my… Má cenu pokračovat?“ položil řečnickou otázku Pavel Pumprla.

Ilustrační foto
Na výprask dali zapomenout

Nic na tom nemění ani skutečnost, že se v černo-žlutém dresu objeví miláček Nymburka Howard Sant-Roos, letošní posila AEK.
Basketbalové utkání, které v Praze na Královce začíná v úterý v 18:30 hodin, doplní zajímavý doprovodný program. Účastníci poločasové divácké soutěže odmění Simona Lewandowská, herečka filmu Zlatý podraz, který bude mít za pár dní premiéru. Právě štáb tohoto filmu je partnerem zápasu.

Také trenéru Orenu Amielovi se vyrovnaly některé vrásky na čele, protože už v minulém ligovém utkání mohl nasadit do té doby zraněného prvního rozehrávače Lawrence a bude moci nasadit i novou posilu Wrighta, který přišel do Nymburka jako náhrada za AJ Englishe. (tl)

AUTOR: Tomáš Laš 

Ilustrační foto
Zápas Poříčan ukončila inzultace
Ilustrační foto
Bohemia si přivezla šest banánů