Čelákovice – Čakovice 2:6

Na startu bylo ještě vše v pořádku. První dvojice Kaděra – Kolenský přehrála 2:0 Kučeru s T. Chadimem. Pak přišla mizérie v podobě tří proher v řadě. Na 2:3 snížila vložená dvojka Spilka – Holas a střídající Šafr. Ta proti Součkovi s Pachmanem vybojovala vítěznou třísetovou bitvu. Zajímavě se vyvíjel i zápas v singlu, kde na sebe narazili špičkoví hráči Kolenský a Z. Kalous. Michal vedl v prvním setu 9:6, ale vedení neudržel a set prohrál 9:10. V druhém vedl 9:5 a set dotáhl na 10:6. Ve třetím se ujal vedení 6:5, ale tlaku Kalouse neodolal a prohrál 8:10. Odvetná trojka byla za stavu 1:1 přerušena pro déšť a dohrávala se v hale. Tam kralovali Čakovičtí a bylo vymalováno.

„O naší prohře rozhodly dva momenty – nevyhráli jsme žádnou trojku a také Michal v singlu nedotáhl svůj zápas do vítězného konce. Tato prohra nás však nemusí tolik mrzet, Čakovičtí zatím porážejí vše, co jím stojí v cestě, takže to žádná ztráta není,“ řekl po zápase kapitán čelákovického mužstva Martin Flekač.

Sled zápasů: 1:0, 1:3, 2:3, 2:6. Spartak Čelákovice: Spilka, Flekač, Šafr, Holas, Kolenský, J. Kaděra, Bareš, Doucek. Trenér: M. Doucek. Avia Čakovice: Kučera, T. Chadim, J. Kalous, J. Chadim, Fík, Souček, Z. Kalous, Pachman. Rozhodčí: Pavlík, Barák. Diváci: 200.