Vy jste předsedou oddílu. Jak jste se k této funkci dostal?
Mám tu čest jím být. Při oslovování hráčů z rozpadlých týmů a zakládání našeho družstva na mě tato funkce nějak zbyla

Jak těžké je dávat družstvo dohromady na zápasy?
Někdy je to nadlidský úkol, většina hráčů dělá na směny které se jim kříží, občas si musí na zápas vzít dovolenou. Je zde možnost, pokud soupeř dovolí, aby hráč, který odjíždí na noční, předehrál své zápasy a odjíždí v půlce zápasu do práce.Jak dlouho šipky provozujete a proč jste je začal hrát?
Šipky hraji již šestým rokem, dříve jsem hrál závodně stolní tenis a volejbal. Aktivně jsem objížděl různé turnaje a na popud kamaráda jsem se zúčastnil trojboje, kde vedle těchto sportů byly i šipky. V tu dobu jsem neměl ani své šipky, a na turnaj mě byly zapůjčeny. Po odhození prvních tří šipek jsem věděl, že už nic jiného hrát nechci.

Jak často jako tým trénujete?
Jako tým netrénujeme vůbec. Jestli jsme za čtyři roky měli trénink třikrát, tak je to hodně. Ale úplně bez tréninku nejsme, někdo má terč doma, nebo občas jedeme společně či každý sám na turnaj. Jak se říká, každý hráč je svým vlastním trenérem a je to individuální. Většinou jedeme na zápas dříve a potrénujeme těsně před zápasem.

Zahrajete si také jen tak pro zábavu třeba v hospodě, nebo s vámi nikdo nechce hrát, protože ví, že by prohrál?
Já hraji pro zábavu pořád. Je fakt, že když si házím někde v hospůdce, tak většinou sám. Ti, co nehrají závodně, se mnou hrát nechtějí nebo je to po pár prohrách odradí a jdou si házet jinam. Rád si hodím s kýmkoliv, beru každého a přistupuji k němu jako k rovnocennému soupeři, ať je to ligový hráč nebo člověk, který je rád, že se trefí do terče.

Jak klub funguje po organizační stránce?
Klub máme dobře zorganizovaný, máme skvělou kapitánku Martinu Stegbauerovou, která vše zařizuje. Přihlášení, odvoz, přívoz na zápas, přeložení zápasu, když je potřeba, sestavení čtyř hráčů na zápas, zapisování, vyplňování a zadávaní zápasů. Nikdy se nestalo, že by nastal nějaký problém s organizací. Tímto bych jí chtěl jménem svým i ostatních hráčů týmu DC Wanted Všechlapy poděkovat za její dosavadní práci.