Mistrem republiky se nakonec stal Petr Hrubý ze Slavoje Praha, druhý byl Viktor Pytlík z Kdyně a bronzovou medaili bral luhačovický Michal Markus.

V kvalifikaci na finále se představilo celkem čtyřicet osm hráčů a do finále jich postupovala přesná polovina. A mezi nimi nechyběli ani oba borci ze sadského klubu.
Před finále to skutečně vypadalo velmi nadějně. Aleš Košnar byl na třetím místě se ztrátou pěti kuželek na druhého Radka Hejhala a náskokem sedmi kuželek na čtvrtého Michal Markuse. Tomáš Bek se kvalifikoval jako dvacátý a rozhodně mohl pomýšlet ještě na posun v pořadí.

Finále se povedlo Bekovi, který se posunul na šestnácté misto celkového pořadí. Naopak za očekáváním zůstal jeho oddílový kolega Aleš Košnar, který se propadl na osmnáctou pozici.

„Přes pocit hořkosti z konečného pořadí je třeba říct, že hráči Sadské rozhodně zanechali na mistrovství republiky znatelnou stopu a dokázali, že se mohou měřit s vrcholovými hráči. K velkému úspěchu chybí zřejmě více zkušeností ze skutečně těžkých zápasů s těmi nejlepšími soupeři,“ uvedl k výkonu svých spoluhráčů sadský kuželkář Michal Sekyrka. „Vždyť právě hráči, kteří na MČR uspěli, jsou bývalými nebo současnými reprezentanty a mají za sebou mnoho velkých zápasů na mezinárodní úrovni,“ dodal Sekyrka.