V neděli 22. dubna vystoupí na nymburském zimním stadionu v rytmu čardáše tým synchronizovaného bruslení Olympia Praha. Po delší zdravotní pauze, zato ale plna energie, opět přijede potěšit nymburské fanoušky Míša Lucie Hanzlíková. Dech beroucí výkon s trojnými skoky předvede „místní“ Dan Mrázek, který jede na hudbu z Fantoma opery.

Z rodiny se představí rovněž vynikající Kateřina Mrázková a zahanbit se rozhodně nenechá malý Vlastík. Ani další svěřenci nymburského klubu nezůstanou pozadu a předvedou to nejlepší, co se za uplynulou sezonu naučili. „Kromě sólových jízd si speciálně pro exhibici připravili několik společných či párových vystoupení,“ uvedla Štěpánka Šoupalová z Krasobruslařského klubu Nymburk.
A těšit se můžete také na děti ze školičky a školy bruslení. „Pilně docházely každou sobotu či neděli na zimák a zkoušely buřtíky, čápa, vlnky, vozíčky, šouráky, holubičky, piruety a jiné základy bruslení. Právě tyto děti naši slavnostní exhibici zahájí. Tak přijďte, ať nepropásnete ani minutu radosti a krásy na ledu,“ zve fanoušky tohoto krásného sportu Šoupalová na nedělní odpoledne.

Nedělní program začne ve 14.45 hodin.