Přes zimu se tu budovalo, postaven byl nový objekt s potřebným sociálním zařízením, které tu doposud chybělo. Nově jsou tak pro hráče k dispozici šatny, sprchy a technické místnosti. Na svém místě už také stojí nová tribuna, která pojme 250 diváků.
Vrcholem pro areál v Pňově – Předhradí bude bezesporu Mistrovství České republiky mužů, které proběhne 26. a 27. července. Nejprestižnější český turnaj se tu uskuteční poprvé v historii a také proto prošel areál v zimě zmíněnými změnami. „Je to pro nás vrchol několikaletého úsilí a chtěli bychom na mistrovství všechny fanoušky co nejsrdečněji pozvat,“ řekl Josef Beneš, jeden ze strůjců celého zdejšího areálu. Ještě před mistrovstvím se v Pňově – Předhradí od 19. do 22. června odehraje Sony Ericsson Cup, turnaj kategorie A, na němž se představí elitní české mužské a ženské dvojice.
Místní beachvolejbalový klub, stejně jako každý rok, chystá řadu turnajů pro amatérské plážové volejbalisty. Připraven je oblíbený cyklus turnajů pod názvem Polabská liga, který je určen pro mužské, ženské a smíšené dvojice a startuje 15. června kláním mixů. Připraveny jsou také turnaje pro smíšené trojice.
V areálu v Pňově – Předhradí si však příchozí mohou vyzkoušet i jiné sporty. Po objednání a domluvě si tu lze zahrát beachfotbal nebo také beachtenis. Více informací o dění v areálu, včetně kompletního rozpisu turnajů naleznete na www.bvczraloci.cz.