Turnaj začal v ranních hodinách, když se družstva rozdělila do dvou skupin po čtyřech. Každý zápas trval patnáct minut a ve skupině hrál každý s každým jednou. V první skupině skončili první fotbalisté Kutné Hory v červených dresech, druhé místo obsadili hráči Jičína, třetí místo patřilo malínským fotbalistům a na čtvrtém místě se umístili vlašimští fotbalisté. Ve druhé skupině získali prvenství suchdolští mládežníci, dále Hlinsko, Kutná Hora modrá a nakonec Sadská.

V pravé poledne se začaly hrát vyřazovací zápasy. Nejdříve porazila Kutná Hora červená Sadskou 1: 0 na penalty. Druhé domácí družstvo, Kutná Hora modrá, zvítězilo 2:3 na penalty nad Jičínem. V dalších zápasech prohrál Malín s Hlinskem 0:1 a suchdolští fotbalisté si poradili s Vlašimí výsledkem 5:0. V prvním semifinále se utkali kutnohorští fotbalisté v červených dresech s Hlinskem, zápas skončil výhrou 2:0 pro Hlinsko, ve druhém semifinále zvítězilo druhé mužstvo Kutné Hory 3:2 na penalty nad Suchdolem. Zápas o třetí místo vyhrál Suchdol, který porazil červené kutnohorské hráče.

Ve finále se proti sobě postavili kutnohorští fotbalisté v modrých dresech s Hlinskem. Zápas byl vyrovnaný, ale v základní hrací době se ani jedno mužstvo gólově neprosadilo, přestože šance byly na obou stranách, ale vyznamenali se brankáři obou družstev. Utkání tedy musely rozhodnout až pokutové kopy, ve kterých byly lepší domácí fotbalisté, což znamenalo výhru zápasu a celého sobotního turnaje na Klimešce.

Pořadí:

1. Kutná Hora modrá
2. Hlinsko
3. Suchdol
4. Kutná Hora červená
5. Jičín
6. Malín
7. Sadská
8. Vlašim

Individuální ceny:

Nejlepší brankář: Ondřej Lokaj (Kutná Hora modrá)
Nejlepší hráč: Michal Kos (Hlinsko)
Nejlepší střelec: Ondřej Karásek (Suchdol)

Ilustrační foto.
Kutnohorští florbalisté berou z Vinohrad všechny body