Nymburk – Tesla Brno 3:1

Domácím pomohla při vítězství nová akvizice, Vladimír Sadílek z Benátek (rozhovor s ním čtěte v některém z dalších vydání Nymburského deníku – pozn. red.). „Byla to velká pomoc. Zkvalitnili jsme příjem a díky tomu jsme měli jednodušší útok," řekl na adresu nového hráče předseda nymburského oddílu Vojtěch Věchet.

Jeho tým vyhrál první set, další ale vyzněl pro hosty. Nymburk nakonec přece jen vyhrál. „Trochu jsme si situaci ve druhé sadě zkomplikovali, když jsme nezvládli koncovku. Bojovností jsme ale urvali další dva sety pro sebe. Bylo to pro nás klíčové utkání a my jsme ho zvládli," byl spokojený Věchet.

Nymburk – Beskydy 1:3

„Proti prvnímu celku tabulky jsme sehráli nejpovedenější zápas letošní sezony," uvedl předseda nymburského klubu. „Oni jsou velký favorit, mají téměř profi mužstvo a chtějí postoupit. My jsme jim ale byli rovnocenným soupeřem. Ve dvou setech jsme vedli šestnáct třináct, ale nedotáhli jsme to do vítězného konce. Nakonec jsme prohráli," litoval Věchet.

Nyní má první liga volno, pak čeká na nymburský tým série utkání na soupeřových palubovkách. Postup do play off je stále reálný.