Sešlo se zde 400 závodníků z 32 oddílů Čech a Moravy a se svým doprovodem vznikla pěkná kulisa „plného břehu“ na Labi Nad elektrárnou. Pořadatelům domácího kanoistického oddílu se podle vyjádření funkcionářů zúčastněných oddílů závody povedly. Bylo odstartováno 119 závodů v časových intervalech třé minut bez jakéhokoli zdržení, takže oddíly mohly provést svůj přesun domů anebo do lokace dalších závodů, kterým byl závod Českého poháru benjamínků tentokrát na Pastvinské přehradě.

„Velké poděkování patří všem organizátorům, kteří se zasloužili o hladký průběh závodů, sponzorům za ceny pro závodníky a Poříční policii Nymburk za zajištění bezpečnosti při průběhu celého programu závodů,“ uvedl předseda Lokomotivy Josef Fuksa.

Domácím závodníkům se opět dařilo, což potvrdili ziskem 33 medailí, z nichž bylo 17 zlatých, 13 stříbrných a 11 bronzových, ale i další umístění do 6. místa, za které se získávají body do Labsko-Orlického poháru bylo příjemné.

Za zmínku stojí i to, že na těchto závodech startovali i olympionici Martin a Petr Fuksovi a další Český reprezentant Michal Kulich, členové Dukly Praha, připravující se v nymburské loděnici.

Memoriál Míry Šeny

1. Škrob Marek NYM
2. Žirovnický Jan NYM
3. Koula Adam NYM

Memoriál Pepana Semeckého

1. Drahokoupil Dan - Fuksa Petr NYM-DUP
2. Pinkas Šimon – Michajlík Filip NYM
3. Bacílek Lukáš – Papoušek Štěpán DUP-NYM

Memoriál Bohuslava Kalouse a Jane France

1. Holub Martin KVS Praha
2. Šára Pavel Loko Braník
3. Pokorný Čestmír NYM