Ve druhém kole II. ligy národních házenkářů může být ze Středočechů nejspokojenější zatím Bakov nad Jizerou, který v úvodních dvou kolech neprohrál a na svém kontě má tři body. Tentokrát si v domácím prostředí poradil s velmi houževnatým nováčkem z Raspenavy. Bakov tak o trošku lépe vstoupil do nové sezony, než v minulé sezoně, kdy měl po dvou zápasechjen dva body.

Nováček II. ligy Sokol Podlázky už takové štěstí neměl. Po remíze doma s Bakovem cestoval tentokrát za přemožitelem Řevnic v úvodním kole do Žatce, kde prohrál rozdílem deseti gólů. Přitom první poločas nebyl zas tak špatný, ale mužstvu přeci jen chybějí ligové zkušenosti. To se nakonec ukázalo především ve druhém poločase. S přibývacími brankami Žatce dělala obrana Podlázek stále více chyb, čehož domácí Žatec dokázal využít.

Pokusit se získat první body venku chtěli i házenkáři Řevnic, kteří právě v úvodním kole podlehli doma Žatci. Tentokrát se vydali do Mostu, jemuž dlužili z minulé sezony těsnou porážku 19:20. A zápas měl zcela stejnou podobu jako před rokem. Řevničti ovšem tentokrát vedli v poločase o dvě branky, ale ve druhém poločase už útok nebyl tak přesný, jako v první části zápasu. Navíc je ani obrama nepodržela. Řevničtí tak po dvou kolech zůstávají bez bodového zisku.

2. kolo: Bakov n. J. – Raspenava 17:15 (9:8), Žatec – Podlázky 26:16 (13:9), Most – Řevnice 25:22 (13:15), Nezvěstice – Záluží 21:17, Tymákov – Stupno 14:12, Ejpovice – Všenice n17:17.

 1. Nezvěstice⋌ 2 2 0 0  37:24  4
2. Žetec ⋌2 2 0 0  44:33  4
3. Tymákov⋌ 2 2 0 0  42:31  4
4. Ejpovice⋌ 2 1 1 0  35:29  3
5. Bakov n. J.⋌ 2 1 1 0  33:31  3
6. Raspenava ⋌2 1 0 1  37:32  2
7. Most ⋌2 1 0 1  40:44  2
8. Všenice ⋌2 0 1 1  24:33  1