„V prvních dvou utkáních jsme podali dobré výkony, bylo vidět, že to kluky baví a s chutí si zastříleli. Objektivně, ale musím říct, že tyto dva soupeři nás ničím nemohli prověřit,“ řekl k prvním dvěma zápasům trenér Milovic Tomáš Matějka.

„Naše třetí utkání proti Struhařovu již bylo jiné, potřebovali jsme získat povinně tři body, abychom se dotáhli na vedoucí Kolín a právě Struhařov. Utkání jsme začali velice dobře a postupně jsme se dostali do dvougólového vedení. Jenže vzápětí jsme o druhou branku administrativní chybou přišli, jelikož vedoucí mužstva zapomněl střelce druhé branky zapsat na soupisku a rozhodčí nám 2. gól neuznali,“ připomněl kouč důvod neuznaného gólu.

Tento moment hrubě ovlivnil průběh zápasu. „Struhařov vycítil šanci a začal bojovat, my jsme se namísto hry, někdy až zbytečně, věnovali diskuzím s rozhodčími, i přesto jsme se neustále tlačili dopředu, po celý zápas jsme měli územní převahu, jenže jako v zápase s Kolínem jsme selhali v koncovce, akce byly mnohdy překombinované, bez střelby. Struhařov byl dnes ten šťastnější. Chtěl bych za tento turnaj vyzdvihnout výkony Bodláka s Novákem, kteří hráli s chutí a přehledem. Naopak zklamán jsem s přístupem vedoucího mužstva, je potřeba přijmout opatření, aby se to již neopakovalo,“ dodal Matějka.