HFK Charisma Pečky - The Gunners Benátky 9 : 2
Branky: Pikner, Janeba, Krákora, Pošík, Vilím, Bauer, Dřízhal – Abraham, Teubner. Poločas: 5:1. ŽK: Cihlář – Žambera. ČK: Cihlář (HFK Charisma Pečky).
Pečky naplnily beze zbytku předpoklady tohoto utkání a jasně zvítězily. Slabou útěchou pro mladé hráče z Benátek jsou dva vstřelené góly.

FC Pivaři – FC Sebranka 1 : 4

Branky: Kvíz – Petráš, Procházka, Mencl, Boháč. Poločas: 0:1.
Tým Pivařů byl po většinu utkání Sebrance vyrovnaným soupeřem, přičemž největší zásluhu na tom měl jejich brankář. Šanci na remízu udržovali Pivaři až do posledních minut. Ovšem nakonec se projevila větší fotbalovost Sebranky , která dvěma góly v samém závěru zápas rozhodla.

FC Jan Rubáš – AC Rafani 7 : 1

Branky: Pavlíček, K. Štefik, Vacek, Hejbal, M. Štefík – Ondruš. Poločas: 5:1.
Papírovým favoritem bylo mužstvo vedené kapitánem Janem Rubášem a své ambice také dokázalo naplnit. FC Jan Rubáš měl vstup do utkání opět tragický a hned v první minutě dostal gól. Dokázal ale rychle odpovědět a posléze došel k jednoznačnému vítězství. Brankář Rafanů navíc vychytal spoustu šancí.

AC Žížnivci – Stará garda 1 : 3

Branky: Kloboučník – Vojtíšek, Dušek, Kubec. Poločas: 1:0. ŽK: Dušek (Stará garda).
Po prvním poločase se zdálo, že se dočkáme prvního překvapivého výsledku v tomto ročníku MLMF. Stará garda ovšem v druhém poločase zabrala a výsledek v závěru strhla na svoji stranu. Utkání bylo velmi vyrovnané a o výsledku rozhodla až v závěru větší vůle po vítězství ze strany Staré gardy.

FK Topolka – FC Starobrno 2 : 10
Branky: Kutálek, Štikar – Plot, Svoboda, Kunc, Černý, Zlámaný. Poločas: 0:6. ŽK: Král (FC Starobrno).
David proti Goliášovi. Zcela jednoznačné utkání, ve kterém jsme se premiérově dočkali dvouciferného výsledku. Starobrno nenechalo nikoho na pochybách a zápas jednoznačně ovládlo. Topolka sice po nástupu do druhého poločasu snížila, ale na více se již, i přes obrovskou přízeň publika, proti fotbalovějšímu týmu nezmohla.

TJ Exit84 – FC Balonka 5 : 1
Branky: Bešta, Volák, Zempléni, Enökl - Fól. Poločas: 3:0.
Hráči týmu TJ Exit84 měli zápas po většinu času pod kontrolou a po čtvrt hodině nebylo o vítězi pochyb. Hosté sice ihned po změně stran snížili na rozdíl dvou gólů, ale poté ještě 2x inkasovali a na zvrat v utkání již nedošlo.