To hrálo do not příbramskému FC 83, který dokázal přehrát domácí Celtic Kladno. Příbramští byli aktivnější od úvodního hvizdu, po prvním poločase měli dvoubrankový náskok, který ve druhé části hry ještě navýšili. Zatímco hosté se tedy touto výhrou přiblížili prvnímu místu na dosah, Celticu se naopak přibližují sestupové příčky.

Na rozdíl od vedoucí Ebárny mají úspěšnou sérii osmi zápasů bez porážky futsalisté celku PK Třebusice. V tomto kole si překvapivě snadno poradili s mělnickou rezervou. Ta ještě sice ve 13. minutě vedla o jednu branku, pak však začal úřadovat domácí Cába, který třemi zásahy otočil skóre a dal tak pokyn k vysoké výhře 14:4.

Sledované se zájmem bylo i okresní derby mezi Brandýskem a 1. DFK Slaný. Jenže už v prvním poločase byl střelecky efektivnější Brandýsek, který tříbrankový náskok udržel až do konce zápasu.

Dramatické utkání se hrálo i ve Slaném, kde místní MCE přerušilo neúspěšnou šňůru vydřenou výhrou s děčínským Baletem, který tak poslal na dno tabulky. Naopak venku se nedařilo Malibu Mladá Boleslav. Ta nastoupila do té doby u poslední České Lípy, kde prohrála rozdílem jedné branky. Přitom Malibu už prohrával rozdílem čtyř branek, ale minutu před koncem vyrovnal na 4:4. Ovšem za vidinou vítězství pokračoval dál v power play a po chybě v rozehrávce inkasoval popáté.

14. kolo: MCE Slaný – Děčín 9:7 (4:2), Kadaň – Ebárna Kladno 7:6 (2:4), PK Třebusice – Olymp. Mělník B 14:4 (6:2), FC Brandýsek – 1. DFK Slaný 7:4 (4:1), Celtic Kladno – FC 83 Příbram 6:9 (1:3), Česká Lípa – Malibu Ml. Boleslav 5:5 (1:0).

 1. Ebárna Kladno⋌ 14 9 2  3  114:73   29
2. Příbram⋌ 14 9 2  3  102:90   29
3. Třebusice⋌ 14 9 1  4  100:74   28
4. Brandýsek ⋌14 8 1  5   72:69   25
5. Malibu MB ⋌14 8 1  5   78:78   25
6. 1. DFK Slaný⋌ 14 7 0  7   97:04   21
7. MCE Slaný⋌ 14 7 0  7   93:90   21
8. Kadaň⋌ 14 6 1  7   81:69   19