Milovice - Sportbar Všetaty 9:1

Milovice začaly ihned od začátku utkání diktovat tempo, kdy postupně navýšily poločasové skóre. V tomto duchu pokračovaly i v druhé části utkání a s přehledem si pohlídaly vývoj zápasu a po zásluze zvítězily.
Branky: Bodlák 3, Jareš 2, Čapek 2, Plot, Müller. Poločas: 4:1.
Milovice: Fišer - Bodlák, Novák, Čapek, Plot - Vorlíček, Růžička, Müller, Jareš.


Milovice - Větrušice United 12:2

I v tomto utkání Milovice převzaly otěže zápasu, ale nedařilo se jim proti oslabenému soupeři, který nastoupil jen se 6 hráči do pole, vsítit vedoucí branku. Když se jim to v 8. minutě podařilo, ihned vzápětí inkasovaly po nedorozumění v obraně, když si vlastní branku smolně vstřelil Bodlák, který jinak v celém turnaji podával výborné výkony. Na další branku se čekalo do 18. minuty, kdy se Milovice opět prosadily a od té doby již navyšovaly skóre proti již odevzdanému soupeři.
Branky: Knobloch 3, Šnídl 2, Čapek 2, Müller 2, Růžička, Bodlák, Jareš. Poločas: 2:1.
Milovice: Fišer - Bodlák, Knobloch, Šnídl, Jareš - Jindra, Růžička, Müller, Čapek.


FC Struhařov - Milovice 5:4

Milovice věděly, že je nečeká snadný soupeř a tak se snažily hned od začátku utkání dobývat svatyni Struhařova. To se jim povedlo brankami Knoblocha a Plota. Jenže při druhé brance si rozhodčí všimli, že střelec branky není veden v zápise o utkání a tak branku neuznali. Toto rozhodnutí hráče Milovic poněkud rozhodilo a Struhařov se dostal do vedení 2:1. Od té chvíle Milovice pouze dotahovaly, kdy vždy vyrovnaly jednogólové manko, ale na poslední gól Struhařova to již nestačilo. To si hráč Struhařova povšiml špatně stojícího gólmana Fišera a lobem přes celé hřiště upravil konečné skóre na 5:4 pro Struhařov.
Branky: Knobloch 2, Šnídl 1, Vorlíček. Poločas: 2:1.
Milovice: Fišer - Bodlák, Knobloch, Šnídl, Jareš - Jindra, Novák, Vorlíček, Plot.