Tentokrát si slánští borci otevřeli střelnici v Děčíně, kde místnímu Bílému baletu nastříleli čtrnáct branek. Utkání sice začalo oboustranně opatrně, zhruba v polovině první půle se však trefili hosté, kteří pak ve svém brankostroji pokračovali až k cifře čtrnáct. Teprve za tohoto stavu se dokázali prosadit i domácí. Druhé místo v tabulce okupuje kladenská Ebárna, kterou však hostující Betis Kadaň viditelně zaskočil. Hosté vedli třikrát rozdílem dvou branek, naposledy byl tento stav ještě sedm minut před koncem. Pak však vzala osud utkání do svých rukou zkušená domácí dvojice Nový – Fujdiar, která se třemi zásahy postarala o dokonalý zvrat ve vývoji utkání.

Další hrůzný druhý poločas si po úvodním duelu s kladenským Celticem prožila rezerva mělnického Olympiku v souboji s hostujícími Třebusicemi. Domácí přečkali úvodní tlak hostí, vstřelili dvě branky a dvoubrankový náskok pak udrželi až do přestávky. Po ní se však na palubovce opět děly věci, hosté stříleli jednu branku za druhou a domácím zbyly opět pouze oči pro pláč. Velkou zásluhu na zisku tří bodů hostí má jejich nestárnoucí, ale hubnoucí kanonýr Suk. I ve Slaném se odehrávalo obrovské drama, když se zde v okresním derby střetli domácí vojáci s Brandýskem. Hosté se ujali vedení, domácí dokázali brzy vyrovnat, pak však přišel zlom. Tím byla pro domácí celek ztráta bratrů Kubenků, když si starší Pavel utrhl achilovku a mladší Petr vzápětí obdržel již tradičně červenou kartu. Hosté dokázali tohoto oslabení využít, když si vytvořili dostatečný náskok. Ten pak ještě zvýšili při power play domácích. Poslední dva duely již tak dramatické nebyly, domácí Příbram přestřílela nepřesné hosty z kladenského Celticu a v souboji nováčků si zkušenější Malibu Mladá Boleslav poradily se sympaticky bojujícími českolipskými Démony.

Výsledky 3. kola: Děčín – MCE Slaný 1:14 (0:5), Ebárna Kladno – Kadaň 7:5 (2:3), SK Olymp. Mělník B – PK Třebusice 4:9 (4:2), 1. DFK Slaný – FC Brandýsek 2 : 7 (1 : 5), FC 83 Příbram – AFC Celtic Kladno 9:5 (3:1), Malibu Ml. Boleslav – Česká Lípa 7:3 (3:0).

 1. MCE Slaný⋌ 3 3 0 0  32:8   9
 2. Ebárna Kladno ⋌3 3 0 0  23:16  9
 3. FC 83 Příbram⋌ 3 2 1 0  22:16  7
 4. FC Brandýsek⋌ 3 2 0 1  17:13  6
 5. 1. DFK Slaný⋌ 3 2 0 1  19:19  6
 6. Kadaň⋌ 3 1 0 2  15:14  3
 7. Celtic Kladno ⋌3 1 0 2  22:23  3
 8. PK Třebusice ⋌3 1 0 2  18:19  3