Domácím Hořovicím hrající v Příbrami se dařilo lépe v prvním poločase, hosté v tom druhém dosáhli na zaslouženou dělbu bodů. I bod byl však velkým ziskem, největší pronásledovatel totiž překvapivě nebodoval vůbec.

Hrasl Slaný doma hostil exdivizní Atlantic Rakovník a se zkušeným soupeřem hrál vyrovnanou partii do 30. minuty. V poslední desetiminutovce pak hosté dvěma zásahy rozhodli o zaslouženém vítězství.

Na čelo se dotahují i borci kralupského AFC, kteří si tentokrát v roli hostů snadno poradili s nevýrazným slánským Fobozem. Domácí se sice ujali vedení, pak již jen přihlíželi brankovému koncertu hostí.

Dramatické utkání se hrálo na Stochově, kde několik desítek diváků mohlo sledovat brankovou přestřelku mezi domácím FC Kings Rakovník a hostující Bělou. Skóre se přelévalo ze strany na stranu, ale ze šťastného konce se nakonec radoval bělský Atmos.

Začalo se dařit i benešovským Tenisákům, kteří vydolovali cenný bod na půdě zkušeného pražského Rohožníku. A své první vítězství v krajském přeboru mohli oslavit futsalisté kralupského Jika, kteří přehráli rezervní celek PK Třebusice.

10. kolo: FC Kings Rakovník – Atmos FK Bělá p. B 9:10 (5:5), Rohožník 21 – Tenisáci Benešov 2:2 (1:1), Hrasl Slaný – Atlantik Rakovník 4:7 (2:4), Foboz Slaný – AFC Kralupy n. Vlt. 3:10 (1:7), OTH Hořovice – DC Veltěž 4:4 (3:2), Jiko Kralupy – PK Třebusice B 5:3 (2:2).

 1. SC Veltěž 10 7 3 0  90:37  24
 2. Hrasl Slaný 10 7 0 3  77:43  21
 3. OTH Hořovice 10 6 3 1  66:42  21
 4. Atl. Rakovník 10 7 0 3  53:45  21
 5. AFC Kralupy 10 6 2 2  68:45  20
 6. Foboz Slaný 10 5 0 5  69:70  15
 7. Rohožník 21 10 4 2 4  57:73  14
 8. Atmos Bělá p. B. 10 4 0 6  59:69  12