Devět z jedenácti nejlepších hráčů přišlo na vyhlášení Fortuna ligy. Mezi tipujícími nechyběly dvě ženy, které se umístily na druhém a třetím místě. Pánové, styďte se.

Někteří hráči jsou téměř tradičními členy na vyhodnocení. Někteří zde byli naopak poprvé. A to platí i v případě vítězného Františka Valtra z Nymburka. Toho doprovodila i manželka Danuše, která skončila se stejným počtem bodů na druhé, místě. Panu Valtrovi pomohl k prvenství lepší odhad Supetref v průběhu celé soutěže.

Třetí flek obsadila další žena – Drahomíra Habartová také z Nymburka. Ta nahrála osmaosmdesát bodů, tedy o osmnáct méně než manželský pár Valtrových.

V útulné restauraci U vodárny, kde se vyhlášení nejlepších hráčů uskutečnilo a kde se o hosty vzorně staral Martin Svoboda, dostalo při občerstvení devět přítomných ocenění za svá umístění. Šestý Radek Bulíř a jedenáctý Petr Školník se nedostavili.

Třetí Drahomíra Habartová si odnesla poukázku do sázkové kanceláře Fortuna v hodnotě tisíc korun a fotbalový míč Europass.

Druhá Danuše Valtrová vyhrála Set top box a vítězného Františka Valtra mohla potěšit televize.

Drahomíra Habartová pak potěšila přítomné funkcionáře fotbalového klubu z Krchleb, pány Bretta a Hozáka. Krchlebské přípravce totiž věnovala míč, který dostala a slíbila, že s ním přijede provést slavnostní výkop.

Konečné pořadí Fortuna ligy

1. František Valtr.................106
2. Danuše Valtrová..............106
3. Drahomíra Habartová........88
4. Václav Hozák....................82
5. Petr Hájek........................82
6. Radek Bulíř.......................79
7. Karel Brett........................73
8. Milan Vydra.......................70
9. Dušan Sládek....................68
10. Jaroslav Čapek................68
11. Petr Školník.....................67