NYMBURK – KOBYLISY  2:1

Zápas plný ostrých osobních soubojů a střetů provázela spousta očekávání. Nymburské SKP hostilo TJ Kobylisy na své palubovce, tým, jenž má ve svém středu neproduktivnějšího hráče soutěže Michala Starostku.

„Důležité bylo, že jsme mu (Starostkovi) nedali žádný prostor. Hráči, kteří ho hlídali, odvedli neuvěřitelný kus práce. Dostal se do jediné šance, kterou dokázal proměnit, i to dokazuje, jak je pro Kobylisy důležitý," vyzdvihl kvality svého soupeře obránce Petr Suchý, který se v zápase dostal do několika šancí.

Zápas se vyvíjel divoce, důkazem bylo osm trestných minut v první třetině. Oba týmy si nic nedarovaly, na hřišti to jiskřilo a sedmdesát diváků, kteří si našli cestu do nymburské tvrze, se rozhodně nenudilo.

Nakonec rozhodl zápas Pavel Vencl ve druhé třetině, od té doby se skóre neměnilo. „Chybělo nám několik hráčů, a navíc jsme se nedostávali do tolika šancí jako v minulých zápasech. Je to škoda, musíme zabrat příště. Jsem moc rád, že jsem si mohl znovu zahrát ´doma´, proti klukům, se kterými se dobře znám a před tolika fanoušky. Přeji Nymburku do dalších zápasů hodně štěstí," uvedl odchovanec nymburského oddílu Havlíček.