SKP Nymburk – FbC Panthers 1:1

Favoritem utkání byl pražský tým, který je v průběžné tabulce na druhém místě.

Oproti původním předpokladům se od začátku hrálo vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. V průběhu 1. třetiny dostaly Panthers dvakrát výhodu přesilové hry, kterou však nevyužily. Ve druhé části utkání se Panthers dostaly do vedení. Po vstřeleném gólu se Pražačky dostaly do tlaku, ten však nymburská obrana ubránila. Následný brejk Filkové skončil na tyčce a brankové konstrukci mohla děkovat také Pavlíková, kterou od branky zachránila celkem třikrát. O vyrovnání se zasloužila Nováková, která vyslala nechytatelnou střelu, která se odrazila od tyčky do branky. Ve zbytku utkání Nymburk bránil cennou remízu, což se mu také s vypětím sil podařilo.

Branka SKP Nymburk: Nováková.

Mladá Boleslav B – SKP Nymburk 1:7

V závěrečném utkání dne byl favoritem Nymburk, který chtěl svou pozici potvrdit. I přes postavení Boleslavi v tabulce se tento tým kolo od kola zlepšuje a nabírá zkušenosti, proto není radno ho podceňovat. Nymburk však vstoupil do utkání skvěle, už v 1. minutě se prosadila Filková. Okamžité vedení dodalo klid nymburským hráčkám. Druhou branku Nymburka vstřelila Nejedlá po samostatné akci, kdy střelu umístila přesně do horního rohu boleslavské branky. Ve druhé části se pokračovalo v pomalém tempu. Hráčky Nymburka svými útočnými akcemi dávaly velký prostor Boleslavským k přečíslení nebo k samostatným únikům. Jimi vyslané střely však k jejich smůle končily mimo branku nebo na brankové konstrukci. Za stavu 0:3 se však i hráčky Boleslavi dočkaly. Obdržená branka hru Nymburka neovlivnila, naopak po ní hráčky přidaly další čtyři góly.

V konečném součtu se gólově prosadila každá hráčka Nymburka s výjimkou Kavalkové, která však branku nahradila dvěma finálními nahrávkami a skvělým výkonem v utkání.

Branky SKP: Nováková 2, Filková, Nejedlá, Balatková, Danielová, Dudlová.

SKP Nymburk: Pavlíková – Nejedlá, Kavalková, Danielová – Dudlová, Filková, Balatková, Nováková.