SKP Nymburk - Tornádo Barrandov 6:5

„Nastoupili jsme proti soupeři, kterému již o nic nešlo a jednalo se o jeho poslední zápas v sezoně, čemuž odpovídal i jeho počet hráčů, který k utkání nastoupil, soupeř odehrál celé utkání v pěti lidech do pole. Většinu utkání jsme odehráli na polovině soupeře a ten tak hrozil pouze z brejků nebo dlouhých nahození na naši branku. Dalo by se říci, že všech pět branek v naší síti jsme soupeři darovali našimi chybami, navíc to bylo utkání těžké i pro našeho brankáře, který si za celý zápas nejvíce šáhl na míček, když ho vyndával z branky. Utkání jsme díky naší odhodlanosti dotlačili do vítězného konce a získali tak vytoužené tři body,“ uvedl kouč Nymburka Tomáš Vlach.

Branky Nymburka: Hlaváček (Eliška), Eliška, Rambousek (Petráš), Svačina (P. Jalovecký), P. Jalovecký (Petráš), P. Jalovecký (Svačina). Třetiny: 1:2, 4:2, 1:1.

SKP Nymburk - Tipsport T.B.C. Králův Dvůr 3:3

„Druhé utkání bylo o poznání vyrovnanější než to předešlé. Šance se střídaly na obou stranách. Myslím, že obě družstva mohou děkovat svým brankářům, kteří v některých chvílích předvedli perfektní zákroky, dále tomu, že měli dobře postavené branky, neboť občas to vypadalo jako při zajímavé zvonkohře a v neposlední chvíli mohou být obě družstva šťastná za to, jak někteří hráči soupeře dokázali neuvěřitelně spálit svoje vyložené šance. Utkání bylo vyrovnané, štěstěna se nepřiklonila více ani na jednu stranu, my však můžeme zpytovat svědomí, za naše zbytečná vyloučení, kdy jsme si zbytečně ubírali při oslabeních síly, které jsme jinak mohli vrhnout do útoku,“ řekl Vlach.
Nymburští florbalisté mají před posledním turnajem naději na záchranu. Musí však co nejvíce bodovat a čekat na zaváhání jednoho ze soupeřů v boji o sestup.

Branky Nymburka: P. Jalovecký (Rambousek), Svačina (Černý), Hlaváček (Černý). Třetiny: 2:2, 1:0, 0:1.