SKP Nymburk – Střešovice C 8:5

Po opatrném začátku utkání, kdy ani jeden z celků nechtěl udělat chybu, se Nymburku trpělivým bráněním dařilo nacházet skulinky v soupeřově rozehrávce, která se pro zbytek utkání ukázala jako klíčová.

„Nutno podotknout, že soupeř držel více balónek na svých hokejkách, ale dokázali jsme potrestat jejich chyby a zaslouženě si dokráčeli pro vítězství,“ prohlásil po utkání hrající trenér a kapitán v jedné osobě Jan Drápalík.

Branky Nymburka: Kondula 3, Drápalík 2, Langweil, Švach, Hobort. Třetiny: 4:2, 1:0, 3:3. Nymburk: Jiránek, Popek, Kyncl, Hobort, Langweil, Drápalík, Švach, Kondula, Černý.

F.C. Vorms Praha – SKP Nymburk 2:6

Do sestavy Nymburka se na rozdíl od prvního zápasu vrátil Petr Petráš a staronová posila Roman Škoch, který je velikým příslibem do nové sezony. Hosté brzy vedli, ale Pražané dokázali srovnat krok. Pak dal ale Nymburk dva góly. Ve druhé třetině Nymburk přestál chvilkový nápor soupeře, ale veškerou snahu Pražanů definitivně utlumily další tři branky do soupeřovy brány. Díky tomu se misky vah definitivně překlopily na stranu Nymburka.
Díky zvládnutému začátku sezony Nymburk opanuje 2. příčku ligové tabulky.

Branky Nymburka: Drápalík 2, Langweil 2, Kondula, Švach. Třetiny: 1:3, 0:3, 1:0. Nymburk: Jiránek, Popek, Kyncl, Petráš, Škoch, Hobort, Langweil, Drápalík, Švach, Kondula, Černý.