Elite Praha – SKP Nymburk 2:4

Tým Elite Praha je sice na posledním místě tabulky, ale dokázal nymburské děvčata pěkně potrápit. „Hned v první třetině, když jsme v desáté minutě obdržely branku, nám hráčky pražského týmu daly najevo, že se jen tak nevzdají a budou bojovat. Do druhé třetiny už jsme nastoupily zodpovědněji,“ řekla hráčka hostí Markéta Musilová.

Ve třetí minutě našla přihrávka Dudlové právě čepel Markéty Musilové a ta srovnala stav na 1:1. Po celých 15 minut držely hostující hráčky míček a nepustily soupeřky k žádné větší akci. Další dva góly v této třetině na sebe nenechaly dlouho čekat.

V čase 5:13 a 6:30 skórovala Andrea Musilová, nejprve za asistence Dudlové a pak M. Musilové. Třetí třetina začala v pomalejším tempu nežli předešlá a domácí tuto lenost ihned potrestaly, když snížili na rozdíl jedné branky. Ve 13 minutě pojistila výhru týmu SKP A. Musilová za asistence M. Musilové.

Branky: A. Musilová 3, M. Musilová. Třetiny: 1:0, 0:3, 1:1.

Děkanka – SKP Nymburk 9:2

„Nastoupily jsme proti silnějšímu soupeři týmu Děkanka Praha, který je na třetím místě. Nestačily jsme se ani rozkoukat a hned ve druhé minutě jsme inkasovaly. Zápas měly pod taktovkou soupeřky a jasně nás přehrály,“ uvedla Musilová.

Branky: Petrášová, Nováková. Třetiny: 4:0, 3:1, 2:1.