SKP Nymburk - FbC Panthers 1:2

„Čekal nás první ligový zápas nového SKP, který jsme samozřejmě chtěly oslavit výhrou. Celé dlouhé dvě třetiny to vypadalo, že zápas skončí bezbrankovou remízou,“ uvedla Markéta Musilová, hráčka první útočné lajny.

Utkání se hrálo v rychlém tempu a docházelo i ke spoustě faulů. Šance byly k vidění na obou stranách, ale první branku zápasu vsítila až ve třetí třetině Andrea Musilová. „Bohužel ale naše radost netrvala dlouho. Dvě branky nám nebyly rozhodčími uznány a v poslední minutě jsme neustály tlak soupeřek a nechaly si vstřelit dvě branky, které znamenaly tři body pro soupeřky,“ dodala Musilová.

Branka Nymburka: A. Musilová (Danielová). Třetiny: 0:0, 0:0, 1:2.

SKP Nymburk - Divoký kočky 5:2

„Na Divoký kočky jsme se vrhly hned od začátku. Chtěly jsme okusit chuť výhry, a tak jsme od prvního hvizdu svědomitě zakládaly útoky a tedy i slušné šance a nenechaly soupeřky téměř vůbec vystřelit. Obě naše útočné formace měly spoustu šancí. K vidění bylo několik povedených gólů a hlavně touha získat vytoužené body. Pochvalu si určitě zaslouží nejproduktivnější hráčka utkání Andrea Musilová, která byla pro soupeřky skutečně nerozlousknutelným oříškem. Na konci zápasu jsme se zaslouženě radovaly a užily si tak naši první společnou výhru v nové sezoně a s novým týmem,“ vyprávěla spokojená sestra nejproduktivnější nymburské hráčky.

Branky Nymburka: Filková (A. Musilová), A. Musilová, Nováková (Friedrichová), A. Musilová (Najbrtová), Najbrtová (Balatková). Třetiny: 2:1, 2:0, 1:1.

SKP Nymburk: Merunková, Pavlíková, Najbrtová, Nováková, Danielová, Lukavcová, Filková, Oršulová, M. Musilová, A. Musilová, Balatková, Nejedlá, Friedrichová, Dudlová.