ČELÁKOVICE – ČAKOVICE 2:6

Bez distancovaného Spilky to měly Čelákovice proti ambiciózním hostům značně těžké. A vývoj zápasu tomu také napovídal. Po úvodních dvojkách a trojkách byl stav 0:4 a málokdo z diváků věřil na zázrak. A ten se nekonal.

Průběh utkání byl vyrovnanější než by se mohlo z výsledku zdát. Z osmi odehraných zápasů jich bylo šest třísetových a pět setů končilo na devíti bodech.

„Tento zápas se dal minimálně zplichtit. Dopouštěli jsme se však individuálních chyb a to rozhodlo," řekl po utkání kapitán Čelákovického mužstva Martin Flekač.

Sled zápasů: 0:4, 2:4, 2:6. Čelákovice: Kolenský, J. Kaděra, Flekač, Doucek, Bareš, Souček, Šafr, Holas, Kilík. Čakovice: Kalous, Macurek, J. Suchý, Mrákava, Pachman, Cibulka, Kučera, Chadim. Rozhodčí: Pavlík, Veselý. Diváci: 280.

ČELÁKOVICE B – HLAVENEC 6:2

V úvodním zápase nové sezony nastoupil B – tým posílen o Doucka, Součka a Bareše. A to přineslo své ovoce. Domácí si zápas užívali a poslední trojka pak již předváděla exhibici v podání kraťase Šafrem v prvním setu a klepákem Součka ve druhém.

„Tento zápas jsme brali jako derby a také tak k tomu přistupovali. Hodně nám pomohlo posílení týmu hráči z áčka. To nás pasovalo do role favorita a to jsme svou hrou potvrdili," řekl po utkání kapitán Čelákovic Luboš Choura.

Sled zápasů: 1:0, 1:1, 4:1, 4:2, 6:2. Čelákovice B: Choura, Šafr, Padělek, Holzman, Doucek, Soušek, Bareš. Rozhodčí: Moc, Kučera. Diváci: 70.