Karlovy Vary - Čelákovice 6:3

Po dvojkách a trojkách byl stav nerozhodný 2:2. Hostům nevyšla prostřední část, kterou shodně prohráli vždy ve třech setech. Snížení skóre mohla zajistit odvetná trojka. V nejhezčím zápase se však nakonec štěstí přiklonilo k domácím. Snížení na 5:3 zařídila trojka Matura, Andris a Šafr. Po prohraném prvním setu 10:9 se rozehráli hosté k velkému výkonu a srovnali v druhém na 1:1. V něm postupně vedli 1:4, 7:9 aby ukončil na 8:10 Andris po lajně. Ve třetím otočili z 6:5 na 6:8 dvěma body Matury a to smečí a úspěšným blokem, vzápětí pak třemi body zakončoval Andris. Poslední slovo však patřilo domácím v odvetné dvojce, a tak body zůstaly doma.

„Opět nejsem spokojen s hrou dvojic, které jsme všechny prohrály. Oproti minulému zápasu se však rapidně zlepšila hra trojic, a tak máme na čem stavět na příští utkání,“ zhodnotil zápas trenér Čelákovic Martin Spilka.

Sled zápasů: 2:0, 2:2, 5:2, 5:3, 6:3. Čelákovice: Spilka, Flekač, Kolenský, Holas, D. Matura, Seidl, Kalous, Löffelmann, Nesládek, Šafr, Andris.

Příšovice - Čelákovice B 0:6

Možnost si zahrát dostali všichni hráči ze soupisky a každý přispěl ať už přímým bodem nebo výkonem do konečného bodového zisku. V úvodní dvojce kontrolovali Bareš s Kalousem hru a s přehledem vyhráli 5:10 a 7:10. Druhá dvojka Seidl, Löffelmann a střídající Hejtík se však zapotila a o své body musela bojovat v třísetovém zápase. V prvním setu jednoznačná záležitost domácích - 10:7. Ve druhém se podařilo otočit z 5:1 na 9:10. Třetí set pak na devítkách ukončil Seidl. Soupeř ještě zazlobil ve druhém setu odvetné druhé trojky, ale Frank, Hejtík a T. Matura koncovku na 8:10 zvládli. Ve vložené dvojce Frank s Čuříkem také ve druhém setu zažehnali náskok soupeře 3:1 a 4:2 a upravili na konečných 7:10. V singlu si zatrénoval se soupeřem Kalous a po setech dvakrát 3:10 ukončil bezchybný výkon celého týmu.

„Vyhráli jsme jednoznačně a soupeři dovolili uhrát jen jeden set ve druhé dvojce. Těžší soupeři nás teprve čekají a uvidíme, jak si povedeme v další části,“ zhodnotil zápas kapitán Čelákovic Čenda Čuřík.

Sled zápasů: 0:6. Čelákovice: Frank, Bareš, Löffelmann, Čuřík, T. Matura, Seidl, Kalous, Hejtík.