Do závěrečných bojů o body  do celkového hodnocení vstoupilo celkem sedmnáct dvojic. Z nich se jako jednoznačně nejlepší ukázal pár Jaroslav Votava – Andrea Votavová, který potvrdil své kvality a oslavoval tak zisk plného počtu bodů za vybojované první místo. Na druhém místě skončil pár Jirka Martinec – Barbora Šperková z Nymburka. Na třetím místě skončil pár Martin Novotný –  Dagmar Novotná. Čtvrté místo připadlo dvojici Jiří Navrátil – Stáňa Danielová.

Celkovým vítězem v kategorii „mixy" se stal pár Jaroslav Votava – Andrea Votavová. Na druhém místě se umístil Jirka Martinec – Barbora Šperková a hned za nimi skončil pár Kamil Urban – Michaela Zahrádková.

Poté přišly na řadu dvojice v kategoriích muži a ženy. Sešlo se celkem dvanáct mužských a jedenáct ženských dvojic. V mužské kategorii si pro první místo dokráčel pár Jirka Martinec – Jiří Navrátil. Na druhém místě skončil pár Jaroslav Votava – Roman Hybler. Třetí místo připadlo  na Martina Novotného a někdejšího extraligového hráče Miroslava Žmudu. Čtvrté místo obsadil pár Marek Zatloukal – Josef Knot.

V ženské kategorii dominoval pár Dagmar Novotná –  Irena Chvojková, který v turnaji nenašel přemožitele. Na druhém místě skončila Andrea Votavová s Klárou Horáčkovou. Třetí místo obsadila Barbora Šperková s Karolínou Žampovou. Na čtvrtém místě byl pár Tereza Šperková – Stáňa Danielová.

Celkové prvenství v poděbradské lize mužů získal Jiří Martinec, hned za ním skončil Jaroslav Votava a bronzovou medaili si mohl na krk pověsit Jiří Navrátil.
O celkové první místo v poděbradské lize žen se podělila Andrea Votavová s Dagmar Novotnou. Hned za nimi skončila Barbora Šperková.

„Tímto je poděbradská série beachvolejbalových turnajů dvojic zdárně u konce a před námi již zbývá pouze poslední turnaj smíšených trojic, který se uskuteční tuto neděli," uvedl za beachvolejbalový klub v Poděbradech Kamil Urban.