Modřice - Čelákovice 6:1

Proti druhému týmu tabulky nastoupili hosté dost bojácně a po úvodních dvojkách a trojkách prohrávali 4:0, když nevyhráli ani set. Blízko tomu byla dvojka Flekač, Kolenský a střídající T. Matura, která prohrála druhý set 10:9 a také první trojka Bareš, Seidl Spilka a střídající Kolenský v prvním setu také prohrála těsně 10:9. Třísetový zápas zahrála vložená dvojka ve složení Bareš, Šafr. Poměrně hladce vyhrála první set 5:10, když rozhodující body na 3:7 a 4:8 zařizoval Bareš kraťasem a konečný bod přidal vydařenou patou. Ovšem druhý a třetí set prohráli 10:4 a 10:7 a tak jim první bod proklouzl mezi prsty. Zařídil ho až v singlu Kolenský, který proti Hanusovi musel již v prvním setu vynaložit všechen svůj um, aby nakonec vyhrál 10:9. V druhém si výsledek pohlídal po raketovém nástupu 0:7 a nakonec vítěznou patou set vyhrál 7:10. Odvetná trojka hostů mnoho odporu nekladla a tak výsledek 6:1 odpovídá dění na kurtu.

„Proti Modřickým v sestavě, kterou jsme měli, jsme nemohli pomýšlet na jakoukoliv výhru. Spatně zahrála naše druhá dvojice první set, druhý jsme mohli vyhrát, ale Flekač odevzdal zadarmo útok domácím. Dále pak Spilkova trojice odehrála vyrovnaný zápas. Samozřejmě Michal odehrál nejhezčí zápas dne. Jinak to byl propadák a výhra domácích je naprosto zasloužená,“ zhodnotil zápas kapitán Čelákovic Martin Flekač.

Sled zápasů: 5:0, 5:1, 6:1. Čelákovice: Spilka, Flekač, Kolenský, Holas, Bareš, T. Matura, Seidl, Hejtík, Šafr.

Z fotbalového utkání I.A třídy Sokoleč - Hlízov
FOTO: Tak jsme první no có….. Sokoleč slaví postup do krajského přeboru!

Čelákovice - Čakovice 1:6

Domácí prostě neměli nárok a až za stavu 0:5 udělal první bod Kolenský v singlu. Proti J. Chadimovi zvládl oba sety bravurně a vyhrál 10:3 a 10:5. V poslední trojce sahali domácí po druhém bodu, v prvním setu na devítkách ukončoval D. Matura klepákem. Ve druhém na devítkách tentýž hráč trefil jen aut. Ve třetím si Čakovičtí set pohlídali a vyhráli ho 6:10.

„Bez nároku, hosté byli jednoznačně lepší a s jejich vedením 0:5 se nedalo už nic dělat. Díky Michalovi Kolenskému jsme získali alespoň jeden čestný bod,“ ředl kapitán Čelákovic Martin Flekač.

Sled zápasů: 0:5,1:5, 1:6. Čelákovice: Spilka, Flekač, Kolenský, Holas, Bareš, Löffelmann, D. Matura, Seidl.