Čakovice – Čelákovice 6:3

Čelákovicím nevyšel úvod zápasu, v němž prohrály obě úvodní dvojky. Remízu však zajistily následující trojky.

Nejdříve sestava Spilka, Flekač, Šafr ve dvou setech porazila Kučeru, Chadima a Kalouse, když v prvním ukončoval Flekač po přihrávce Šafra po saku a ve druhém Spilka lišácky nahodil Kučeru na bloku. V druhé trojce Kilík, Holas, Kolenský si proti Součkově formaci ve druhém setu posledním možným míčem připsali desátý bod Kilíkovou smečí na Pachmana. Po nevydařené vložence přišlo srovnání na 3:3 v podání Kilíka v singlu proti Kalousovi. Po prohraném prvním setu 10:7 mu stoprocentně vyšel set druhý, v kterém vedl 0:2 body přímo z podání, 0:3 smečí z pásky, na 0:4 si domácí borec nepřijmul podání. Na 0:5 zvýšil patou a šestý a sedmý bod v řadě zaznamenal smečí ven z kurtu. Nakonec ukončil na 3:10.

Ve třetím setu se odehrála strhující bitva, v níž hostující Janko vedl postupně 5:6, 6:8 až nakonec soustavným tlakem do soupeřovy pravé nohy nakonec zaznamenal desátý bod.

Pak však tažení čelákovických borců skončilo ve zbytku utkání prohrami a tím se rozplynulo ve snách i druhé místo.

„Do odvetných trojic jsme zahráli celkem slušně. Pak se na Jankovi Kilíkovi projevila únava ze singlu a druhá trojice nezvládla třetí set,“ řekl po zápase kapitán Čelákovic Martin Flekač. „Nyní se budeme koncentrovat na JOKGU turnaj a pak se vrhneme do přípravy před play off,“ uvedl čelákovický kapitán.

Sled zápasů: 2:0, 2:2, 3:2, 3:3, 6:3. Čakovice: Pachman, Kalous, Kučera, Chadim, Souček, Fík. Spartak Čelákovice: Spilka, Flekač, Kilík, Kolenský, J. Kaděra, Ftáčník, Holas. Rozhodčí: Veselý, Barák. Diváci: 120. (mal)