V kategorii Open na trati dlouhé 200 metrů vyhrál Nymburk před Pražským výběrem a třetími Novovesskými  řezníky, což je posádka pořádajícího oddílu. Na pětistovce vyhrál opět Nymburk, na druhém a třetím místě si družstva pořadí prohodila. Na dvoukilometrové trati  skončila nymburská loď na třetí pozici, vyhrál Moravian Dragons Přerov a druhý byl Pražský výběr.

„I přes toto drobné zaváhání v kategorii open na trati dva kilometry vedeme jasně Český pohár," ubezpečil kormidelník nymburské posádky Martin Veleta.

Trať na 200 metrů v kategorii Mix, kde musí být minimálně osm pádlujících žen, vyhrál znovu Dragon team Nymburk. Stříbro brali Draci Znojmo a třetí byl Pražský výběr. Na trati 500 metrů zvítězil Pražský výběr, druhý byl pořádající oddíl ONV Devils a bronz patřil nymburské posádce. Na dvoukilometrové trati byl Nymburk druhý za znojemskými Draky a před třetím ONV Devils.

Přestože Dragon team Nymburk předvedl výborné výsledky, nebyla posádka úplně spokojena. „Projevil se výpadek v trénincích a to hlavně na trati dva kilometry a hlavně jsme nebyli v té úplně nejsilnější sestavě," řekl Veleta. „Od mistrovství světa v Hongkongu jsme v podstatě měli tři společné tréninky. V posádce po šampionátu proběhly dovolené. Měli jsme malou pauzičku, kdy jsme se věnovali rodinám na dovolených a nebyla příprava po našem vrcholu sezony úplně ideální," dodal Veleta.

Jen pro úplnost. Na mistrovství světa získala nymburská loď dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili. Druhá byla na 200 metrů a dva kilometry, třetí na pětistovce. „Všechny tratě vyhrála domácí čínská profesionální posádka," řekl kormidelník nymburské posádky. „Na trati 500 metrů nás ve finiši předjela o 0,05 sekundy posádka z Kanady," dodal Veleta.