Šacung – Čelákovice 3:4

Úvodní zápas ligové dorostenecké sezony se Spartaku vyvedl. Vítězstvím 3:4 vstoupili dobře do nové sezony. Po prohrané úvodní dvojce kdy Hejtík s Maturou ve třech setech prohráli až posledním možným míčem 10:9, se dokázala vzchopit druhá dvojice Nesládek – Loffelmann, která svůj duel zvládla na jedničku a po setech 4:10 a 7:10 srovnala stav na 1:1. Další bod a to vedoucí připsala první trojice Matura, Hejtík a Čuřík. Na saku úřadující Matura těžil z dobrého pole Hejtíka a skvělé nahrávky Čuříka, a tak Dan mohl prodat své vlastnosti, kterými jsou razance na útoku. Domácí však dokázali otočit v singlu a odvetné trojce na 3:2. Ke zvratu zavelel střídající Seidl, který po prohraném prvním setu odvetné dvojky 10:8 dokázal strhnout Nesládka k nohejbalové euforii a společně tak zvládli druhý set 4:10. Ve třetím to bylo bod za bodem. V samém závěru se dokázali vhodně doplnit na saku a strhnout vítězství na svou stranu. V poslední dvojce to už byla labutí píseň, ve které Matura s Hejtíkem zcela přehráli domácí dvojici v poměru 0:2.

„K úvodnímu zápasu jsme zajížděli v kompletní sestavě bez jakýchkoli změn z minulé sezony. Proto jsem čekal bodový zisk od první dvojice. Zlomovým okamžikem považuji nasazení Seidla do odvetné trojky, ve které jsme nakonec dokázali bodovat“, svěřil se se svými pocity po utkání vedoucí týmu Čelákovic Šafr.

Pořadí zápasů: 1:0, 1:2, 3:2, 3:4. Čelákovice: Nesládek, Matura D., Loffelmann, Hejtík, Seidl, Svačina, Čuřík. Nejlepší hráč: Nesládek.