Čelákovice - Modřice 3:4

Vstup do utkání měli čelákovičtí hráči dobrý a úvodní dvojice v sestavě T. Matura a Seidl porazila soupeře 2:0 po setech 10:7 a 10:8. Po prohrané druhé dvojce přidala další bod trojice Seidl, T. Matura, Kalous a střídající Zapletal. Po setech dvakrát 10:6 upravila na 2:1. T. Matura nepokračoval v nastaveném trendu a prohrál v třísetovém singlu s modřickým Jahodou po setech 9:10, 10:4 a 9:10. Obzvláště ve třetím setu se mu lepila smůla na paty a to přesto, že vedl 7:5 a 9:6, tak nedokázal odvrátit prohru. Čelákovičtí se ještě naposledy ujali vedení 3:2 po odehrané trojce vedené Seidlem se Strculou, Kalousem a střídajícím Zapletalem. V prvním setu jasná záležitost 10:7, ve druhém vedli 8:6, ale nedotáhli a set prohráli 9:10. Ve třetím postupně navyšovali na 8:5 a konečných 10:7. Soupeř pak otočil na 3:4 po vyhraných závěrečných dvojkách. Slabou útěchou pak může být, že ve prospěch domácích hovoří poměr setů 10:9.

„Měli jsme dva brejkové zápasy a to jak v singlu, tak v odvetné dvojce, bohužel jsme oba nezvládli a pak už nebyla šance na zisk obou bodů. Alarmující je i fakt, že jsme nezvládli třísetové zápasy a prohráli je 1:3,“ zhodnotil zápas kapitán Čelákovic Filip Seidl.

Sled zápasů: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:4. Čelákovice: Seidl, T. Matura, Strcula, Zapletal, V. Kalous.