Tým Poděbrad prošel přes letní přestávku velkou přestavbou a netají se ambicemi na play off. První body může získat již tuto sobotu, kdy na svém stadionu hostí Rytíře z Vlašimi.
Poděbrady udělaly pro letošní sezonu oproti minulosti razantní změny. Přichází nový trenér Jan Boháček z Mělníka, s ním i další noví hráči.

„Cíle máme stále stejné, ale ještě nikdy se je nepodařilo naplnit. Takže postup do play off,“ říká před startem nové sezony manažer poděbradského klubu David Kubát.
Vlašim se v přípravě utkala i s několika kluby z „poděbradské“ východní skupiny, porazila například na ledě Kutné Hory Sršně (5:4) nebo doma Žabonosy (6:4). Hokejisté Poděbrad odehráli celkem pět přípravných utkání, z toho čtyřikrát dokázali zvítězit.
„Ne všechny zápasy jsme hráli v plné sestavě. Pokud tomu tak bylo, sílu mužstvo mělo,“ věří v dobré výsledky manažer klubu.
V loňské sezoně se každému týmu podařilo vyhrát na domácím ledě (Vlašim 7:1, Poděbrady 4:1) a tato statistika až na jednu výjimku platí i z dlouhodobějšího hlediska.

Přijďte v sobotu od 17 hodin podpořit poděbradské hokejisty v prvním zápase o mistrovské body.