Čelákovice – Modřice 4:5, na zápasy 0:2

Po odvetných trojkách to vypadalo pro domácí velmi nadějně, domácí strhli vedení 4:3 na svou stranu. Jenže nevyhráli žádnou dvojku. První bod připsala trojice Matura, Bareš, Holas a střídající Kolenský. V obou setech ukončoval Matura. Nejdříve na 10:8 vytloukl blok Kopa a poté na 10:9 ukončil klepákem. Druhý bod zařídil Kolenský výhrou v singlu nad Hanusem. Ve druhém setu vedl Kolenský již 7:1 a set dotáhl na konečných 10:5. Maturova formace pak v odvetné trojce porazila ve dvou setech dvakrát 10:8 sestavu vedenou Pospíšilem. A opět Matura zvládl koncovky setů, když v první zablokoval Pospíšila a ve druhém ukončil klepákem. Třetí bod v řadě přidala trojka Flekač, Šafr, Spilka a střídající Nesládek, která proti trojce vedené Kopem vyhrála ve dvou setech 2:0. Dařilo se na saku Spilkovi, který ve druhém setu na 5:2 zablokoval Kopa, na 7:4 bodoval přes Topinku a na konečných 10:6 ukončil smečí. Závěrečné dvojky vyzněly pro Modřické v poměru 0:2, a tak se třetí zápas konat nebude.

Šlágr Trnavy se Slovanem přerušili fotbaloví chuligáni.
Rvačka fanoušků přímo na hřišti, nedohraný šlágr. Na Slovensku řeší obří skandál

Škoda, za předvedenou hru by si to domácí hráči určitě zasloužili. O třetí místo se nehraje a tak se pořadí hodnotí po základní části. Čelákovice tak obsadily čtvrtou příčku a Karlovy Vary jsou třetí.

„S výkonem týmu v obou semifinálových zápasech jsem spokojen. Musím uznat i kvalitní výkon obou rozhodčích, pískali spravedlivě a přesně. Chybělo maličko, ve třetím setu poslední dvojky na devítkách jsme byli na útoku, ale nepovedlo se. I tak bereme sezonu za úspěšnou a určitě jsme byli důstojným soupeřem jak v play off tak v semifinále. Přeji soupeři ať je to ve finále stejně kvalitní nohejbal jako v naší sérii,“ zhodnotil zápas kapitán Čelákovic Martin Spilka.

Sled zápasů: 0:2, 1:2, 1:3, 4:3, 4:5. Spartak Čelákovice: Seidl, Loffelmann, Flekač, Spilka, Bareš, Nesládek, Holas, Kolenský, Šafr, D. Matura, Čuřík, Kilík, T. Matura.

Druhé semifinálové zápasy: Čakovice – K. Vary 5:1, K. Vary – Čakovice 2:5, na zápasy 2:0 pro Čakovice.

Finále Modřice – Čakovice se hraje ve čtvrtek 28. října.