Turnaje se po delším čase zhostila SK Zomka Nymburk hrající v tělocvičně ZŠ na sídlišti a organizátoři se mohli radovat z vítězství svého svěřence. Přeborníkem U17 se stal Vojtěch Král, který nejtěsnějším poměrem setů i míčků zdolal M. Kočího z Lysé nad Labem. Bronzoví skončili další hoši z Lysé M. Magada a O. Micka. Soutěž čtyřher ovládli nasazené dvojice v pořadí M. Kočí+ M. Magada, O. Micka + J. Novák a V. Král + V. Švorc.

Turnaje pro nejmladší kategorii U11 se zúčastnily děti ročníků 2013 - 2015. Poprvé na podobný turnaj dorazili hráči z Poříčan a pozvaní hráči z Čelákovic, které mají své družstvo také v regionální soutěži družstev. Nejlepším hráčem se stal Martin Hlavatý z Poděbrad, stříbrnou medaili získal L. Procházka (Lysá nad Labem) a bronzové Z. Kukla (Čelákovice) a J. Kroupová (Lysá nad Labem).

„Čtyřhra je v této kategorii pro začátečníky obtížná, tak byla další sada medailí nachystaná pro nejlepší v kondičně - dovednostní disciplíně a to konkrétně v počtu skoků snožmo přes švihadlo za půl minuty. Všichni z nejlepší trojice naskákali přes sedmdesát přeskoků a uvedené pořadí určily opravdu jednotkové rozdíly - P. Boháč (Poříčany) - 74, L. Andrejsová (Zomka) - 73 a E. Kupková (Čelákovice) – 71,“ uvedla za pořadatele Kateřina Sláčalová.