V celkovém pořadí obsadil zkušený Roman Broniš 4. místo, když vyhrál Slovinec Gasper Švab před svým krajanem Matejem Starem a rakouským legionářem Adamem Homolkou. Vynikajícího výkonu ovšem dosáhl Jan Stöhr, který obsadil celkově 10. místo, byl tedy nejen nejlepším českým cyklistou vůbec, ale navíc vyhrál i soutěž do 23 let. Jeho bratr Pavel Stöhr byl celkově 16., a zároveň druhý v soutěži jezdců Espoirs, tedy kategorii do 23 let.

Příbramští cyklisté však byli vidět i v jednotlivých etapách. Roman Broniš skončil hned v úvodní královské etapě do Tater - měřila 197 km - 3., a Jan Stöhr v ní skončil 10. Ve druhé etapě, která měla cíl ve Starém Smokovci, dojel Broniš na 6. místě. Třetí etapa z Tater do Košic zastihla ve skvělé formě Pavla Stöhra, který ji dokončil na 8. místě. A konečně ve finálové etapě Okolo Košic dojel 6. Jan Wolf a 8. Pavel Stöhr.

Nyní čeká mladíky Příbrami „svatý týden“, potom ústní maturity a pak závody v rakouském Völkermarktu.