Milovickému týmu FC Meliss Every Work se nedařilo a umístil na posledním místě ve skupině. Tým Mongolců, který přicestoval do Milovic, také nepostoupil ze skupiny mezi nejlepší.

Druhá kvalifikace byla ještě více kvalitněji obsazená. Do Milovic přicestoval tým Engerau boys z Bratislavy, ale také týmy z celé republiky, například až z Teplic.

Ve druhé kvalifikaci měly Milovice dva zástupce Řízkův výběr (vítěz PragaCupu 2016) a Fíša team (vítěz Milovice Cup 2016). Oba milovické týmy postoupily ze základních skupin, Řízkův výběr ovládl skupinu A a ve druhé skupině B bral Fíša team druhou postupovou příčku.

Což znamenalo, že se dva milovické týmy se utkají v semifinále a podívat se do velkého finále o prize money mohl tak „jen jeden“ z nich.

I přesto, že se Řízkův výběr ujal v semifinále vedení, zkušený Fíša team dokázal zápas otočit na 1:3 a ve finále druhé kvalifikace porazili tým FC Lhotka z Prahy s brankářem Janem Žežulkou z pražské futsalové Slavie a milovický Fíša team mohl slavit vítězství v druhé kvalifikaci.

Velké finále o 5 tisíc korun, metrový pohár a sportovní vybavení se uskuteční v sobotu 8. prosince od 19.30 hodin v hale Milten v Milovicích.

„Pevně věřím, že si najdou diváci cestu do haly Milten i na velké finále na zlatý hřeb tohoto mezinárodního turnaje v Milovicích,“ uvedl Lukáš Řezníček, hlavní pořadatel akce. „Vstup diváků je zdarma, součástí haly je i prostorná restaurace a jako zpestření je připravena soutěž pro diváky,“ dodal.

Hala Milten Milovice - sobota 8. prosince

19.30 hodin: Čuprstár vs. FC Lhotka
20.00 hodin: Fíša team vs. FC Sokol Ovčáry
20.30 hodin: zápas o 3. místo
21.00 hodin: velké finále o 5 tisíc korun