Kevin cup napíše už sedmadvacátý díl

F.C.S. Red Horses Poděbrady pořádá turnaj v minikopané – 27. Kevin cup 2015. Ten se koná 20. června od 8.30 hodin (sraz v 8 hodin) na hřišti Odřepsy. Startovné 1800,-Kč. Po celý den je zajištěna muzika a občerstvení u Berušek. Večer dovednostní soutěže a rockotéka pod hvězdami. Přijďte se pobavit a podpořit svůj oblíbený tým. Bližší info na telefonním čísle 602 657 084 (L. Jelínek), kevex@kevex.cz, www.kevex.cz.

Praga cup bude zase mezinárodní

V sobotu 20. června se uskuteční již devátý prestižní mezinárodní turnaj PragaCup v Milovicích. Turnajové klání se odehraje na čtyřech hřištích zároveň a to na hřišti AFK Milovice. Zúčastní se 28 týmů z celé České a Slovenské republiky, převážně týmy z Milovic a okolí, které budou rozděleny do čtyř skupin po sedmi týmech. Hraje se dle pravidel malé kopané systémem 5+1. Turnaj zahájí čestným výkopem starosta města Milovice v 8 hodin.

Volejbalisté si dají dostaveníčko v Milovicích

Volejbalový oddíl v Milovicích pořádá v sobotu 20. června volejbalový mix turnaj. Ten začne v areálu Sokola Milovice v 9 hodin, o hodinu dříve začne prezentace. V každém družstvu musí být nejméně dvě ženy.

Malá kopaná se bude hrát také v Seleticích

Tělovýchovná jednota Seletice pořádá v sobotu 20. června od 8 hodin v tamním sportovním areálu turnaj v malé kopané 5 + 1. Hraje se o hodnotné ceny, chybět nebude bohatá tombola, vyhodnocení osobnosti turnaje, občerstvení. Slovem i hudbou celým turnajem provede jedno z radií.

Alešův kop bude mít jedenáctý díl

Nohejbalový oddíl TJ Sokol Stratov pořádá nohejbalový turnaj trojic neregistrovaných, který se koná v sobotu 20. června na antukových kurtech ve Stratově. Jedná se o turnaj s názvem Alešův kop a bude to jeho jedenáctý ročník. Prezentace družstev je od 8 do 8.30 hodin, o půl hodiny později začnou první zápasy. Hrací systém bude určen podle počtu přihlášených týmů. Startovné je tři sta korun. Pro účastníky jsou připraveny zajímavé ceny, bohaté občerstvení, slavnostní zakončení a poté bude volná zábava. Kontaktní osoby jsou Petr Novák – telefon 777 687 906, nebo e-mail: petno189@seznam.cz, a Marián Hrušovský – telefon 606 600 852.

Vyhrajte sud piva na turnaji v malé kopané

Pořadatelé turnaje ve spolupráci s fotbalovým oddílem SK Městec Králové pořádají 2. ročník fotbalového turnaje v malé kopané, Městec cup 2015. Turnaj se uskuteční v sobotu 4. července od 8 hodin v areálu SK Městec Králové. Počet týmů je omezen, zbývá posledních pár míst. Hrací systém je 4+1 a maximální počet hráčů v týmu je deset. Věk hráčů je povolen nad 15 let. Startovné je 1100,- Kč/tým. Na vítěze turnaje čeká padesátilitrový sud piva, pohár a vepřová kýta. Poražený finalista získá třicetilitrový sud piva a pohár. Pohár a ceny získá samozřejmě také třetí tým. Oceněni budou také nejlepší jednotlivci turnaje. Prvenství v turnaji obhajuje domácí tým SKMK. Hraje se na hřišti o rozměrech 20 x 40 metrů na „házenkářské branky". Informace o rozlosování a hracích časech obdrží všechny přihlášené týmy nejpozději 1. července. Uzávěrka přihlášek spolu s odesláním startovného je do 20. června, přihlášky zasílejte na e-mail: malakopanaMK@email.cz, nebo na tel. čísle 606 845 128. Najdete nás také na facebooku. www.facebook.com/mesteccup2014.

Nohejbalisté si dají dostaveníčko na Rémě

V sobotu 27. června se uskuteční již 19. ročník Memoriálu Jaroslava Svobody, Medvěda – s myškou (Rudy Myšky) v nohejbale trojic. Opět se bude hrát ve dvou kategoriích – Kopyta (tři neregistrování hráči nebo jeden okresní a dva neregistrovaní hráči). Grizzly (tři okresní nebo jeden krajský a jeden okresní a jeden neregistrovaný hráč). Ženy jsou jako neregistrované. Hrát se bude na nohejbalových kurtech Na Remanenci a přihlásit se lze v době od 8 do 8.30 hodin. Startovné je 300,- Kč trojice. Bližší informace na čísle 606 639 445, nebo email: cenda381@seznam.cz.

Do Loučeně zamíří vyznavači malé kopané

V sobotu 11. července se uskuteční na Loučeni na hřišti u zámku turnaj v malé kopané 4+1, startovné je 1300 Kč na družstvo (nutné zaplatit do 2. července) a prezentace týmů v 8.30 hodin přímo na hřišti. Přihlášení týmů na telefonním čísle 603 341 335 nebo 605 525 964. „Připraveno bude bohaté občerstvení, všichni jste srdečně zváni," hlásí hlavní pořadatel akce Lukáš Pulda.

V Městci Králové si to rozdají staré gardy

Turnaj v malé kopané seniorů nad 35 let se uskuteční v Městci Králové. Klání je pořádáno ve spolupráci s oddílem kopané SK Městec Králové v sobotu 27. června od 8 hodin v areálu SK. Výkop prvních utkání bude v 8.30 (prezentace 8.00 – 8.20). Přihlášky a dotazy mohou zájemci poslat na adresu malakopanamksg@email.cz nebo SMS na číslo 724 095 911 (omezení maximálně dvacet týmů).

Na fotbalovém turnaji se vyžijí také děti

Fotbalový klub Kovanice pořádá čtvrtý ročník turnaje v malé kopané Kovanice cup. Ten se uskuteční v sobotu 11. července. Prezentace týmů bude v 8 hodin na hřišti v Kovanicích, startovné je tisíc korun na mužstvo, ve kterém může být maximálně deset hráčů. V ceně je guláš a nápoj. Zájemci se mohou závazně přihlásit na telefonním čísle 603 573 254 (p. Kout). „Účast rodinných příslušníků je vítána, pro děti bude připraven minivláček od 15 do 17 hodin, od 17.30 hodin pěna," hlásí pořadatelé turnaje. Ve dvacet hodin začne taneční zábava, hrát bude skupina Fortuna 77.

Špičkové týmy budou k vidění na Unionu

Fotbalový klub SK Union Čelákovice pořádá v sobotu 27. června na stadionu U hájku druhý ročník letního mezinárodního turnaje ligových týmů o Ministerský pohár, který navazuje na předchozích deset úspěšných ročníků Poháru starosty města Čelákovic. Letošního klání, které je tradičně nejkvalitněji obsazenou fotbalovou akcí tohoto druhu v České republice, se zúčastní obhájce loňského prvenství Slovan Bratislava, dále pak Slavia Praha, FK Jablonec a Zbrojovka Brno. Příznivci nejpopulárnějšího sportu, kteří se do Čelákovic každoročně sjíždějí ve velkém počtu ze širokého okolí včetně hlavního města Prahy, se tak mohou znovu těšit na špičkové ligové týmy z Česka i Slovenska. V 9.45 hodin bude mít výkop utkání Slavie Praha se Slovanem Bratislava, v 11.30 hodin se postaví Jablonec brněnské Zbrojovce. Zápas o třetí místo začne v 15 hodin, finále je na programu v 16.45 hodin.