Poprvé se v Poděbradech v městské hale Bios sešli vyznavači snad „nejchlapštějšího" sportu. Konal se tu první galavečer klubu Boxing Poděbrady, který daleko přesáhl veškerá očekávání jak účastí diváků, kterých bylo přesně 709, tak kvalitou zápasů.

„Celá akce byla pojata jako veřejný sparingový večer mezi Boxing Poděbrady a Skpš Praha s SK Prostějov, ale po průběhu a zhodnocení večera, který zdobil nejúspěšnější profesionální boxer v České republice Lukáš Konečný, musím konstatovat, že se akce nadmíru povedla a Poděbrady zažily nádherný box, ve kterém nechyběly tvrdé zápasy, KO ani výborný zápas žen," uvedl po zdařilém večeru hlavní organizátor Daniel Vencl.

Přeplněná hala byla svědkem tréninku malých začínajících boxerů ve věku od 
5 do 13 let, se kterými přišel do rozzářeného ringu právě trenér Daniel Vencl.

Pak už začal boxerský maraton v podobě čtrnácti duelů, při kterých úroveň boxu vzrůstala. V obecenstvu bylo i mnoho žen, které se nechaly pánskou částí strhnout k velkým potleskům a někdy i pokřikům.

Třešinkou na dortu byl určitě poslední čtrnáctý zápas pořadatele večera a trenéra Boxing Poděbrady Daniela Vencla proti Pavlu Ptáčkovi 
z Skpš Praha. Danielu Venclovi dělal sekundanta sám Lukáš Konečný. Zápas byl rychlý, tvrdý a plný přesných úderů. Po čtvrtém kole, které bylo narychlo za odměnu vymyšleno moderátorem Matoušem Rajmontem, se radovali oba borci a remíza ukončila úspěšný večer. Výsledek večera byl 8:5 pro domácí 
a jedna remíza.

„Byl to určitě výborný sportovní zážitek a ukázka krásného boxu veřejnosti," zhodnotil na závěr Daniel Vencl.