Čelákovice – Žatec 6:2

Úvodní dvojky domácím vyšly. Obě byly třísetové, ale s lepší koncovkou domácích. Následující trojky se rozešly smírně, a tak se očekával duel ve vložené dvojce. Nově složená sestava Seidl s Barešem se svého úkolu zhostila víc než skvěle a po setech 10:9 a 10:4 zvýšila skóre na 4:1. Další skvělý výkon předvedl Kolenský v singlu. Sice ve třech setech podlehl O. Vítovi, ale divák si musel přijít skutečně na své. Další dva body domácí přidali v odvetných trojkách a jak jinak než v třísetových zápasech. Nejdříve Spilka, Šafr a Kolenský po prohraném prvním setu 7:10 otočili na 2:1 a poté Flekač, Bareš, Seidl a střídající T. Matura také prohráli první set 4:10, aby pak druhý a třetí vyhráli 10:4 a 10:7 a upravili na konečných 6:2.

„Očekával jsem napínavý souboj a to se také potvrdilo. Z osmi zápasů bylo pět třísetových, což svědčí o vyrovnanosti tohoto utkání. Jsem rád, že jsme ho zvládli, i když jsme museli postrádat dva dorostence, kteří byli na mistrovství republiky v Karlových Varech,“ zhodnotil zápas kapitán Čelákovic Martin Spilka.

Sled zápasů: 2:0, 2:1, 4:1, 4:2, 6:2. Spartak Čelákovice: Spilka, Flekač, Kolenský, Holas, Bareš, Šafr, Seidl, Hejtík, Čuřík, T. Matura. Diváci: 150. Nejlepší hráč: Flekač.