Z důvodu přírodní kalamity, kdy v červenci v zámeckém parku popadalo 95 stromů, musely být některé tratě změněny. Mladší žákyně místo 500 metrů (dále m) běžely 650 m, dále trať 2200 m byla zkrácena na 2100 m, 4450 na 4200 m a trať hlavního závodu z 8900 m na 8400 m. Čas Jiřího Milera se stal proto novým ustavujícím rekordem hlavního závodu.

Běh zámeckou zahradou- 45. ročník Výsledková listina:

Předškoláci - děvčata -120 m
1. Marie Červenková Vinoř 28,7
2. Michaela Durdová Praha 29,0
3. Eliška Poborská Praha - Žižkov 29,3
4. Natálie Durdová Prosek 30,0
5. Eliška Svobodová Pardubice 32,4
6. Ema Volešová ŠSK Újezd nad Lesy 34,8

Předškoláci - kluci -120 m
1. Matěj Miřejovský MŠ Šimůnkova 33,6
2. Radek Blažek Sokol Lysá nad Labem 39,4
3. Patrik Blažek Sokol Lysá nad Labem 42,5
4. Ondřej Jakubal Sokol Lysá nad Labem 43,2
5. Filip Slaba Sokol Lysá nad Labem 44,5
6. Jan Jakubal Sokol Lysá nad Labem 54,2
7. Vojtěch Kohout RC Říčany 29,1

Žákyně mladší - 650 m
1. Tereza Parásková SK Kotlářka 2:42,2
2. Rozálie Kostková ŠSK Újezd nad Lesy 2:46,5
3. Nicole Penzkoferová Sokol Benátky 2:46,8
4. Eliška Volešová ŠSK Újezd nad Lesy 2:48,6
5. Iveta Dundová AC Kovošrot 2:58,4
6. Viola Durdová Prosek 3:00,3
7. Marie Blažková Sokol Lysá nad Labem 3:02,7
8. Klára Miřejovská ZŠ Žernosecká 4:05,8

Žáci mladší - 650 m
1. Robin Beshir SK Zdice 2:11,7
2. Tomáš Martínek Přerov 2:33,7
3. Kryštov Kohout RC Říčany 2:46,1
4. Jan Červenka Vinoř 2:59,8
5. David Martínek Přerov 3:33,2

Žákyně starší - 650 m
1. Michaela Procházková ÚSK Praha 2:24,8
2. Edita Svobodová Pardubice 2:29,3
3. Alexandra Penzkoferová Sokol Benátky 2:32,2
4. Kristýna Námisňáková ŠSK Újezd nad Lesy 2:45,9

Žáci starší - 850 m
1. Martin Řežábek ZŠ Weberova, Pha 5 2:55,1
2. Vojtěch Kameník Sokol Lysá nad Labem 3:09,6
3. Matyáš Kohout RC Říčany 3:13,2

Dorostenky - 2100 m
1. Carmen Beshirová SK Zdice 7:11,6
2. Jana Lenčová ASG Jablonec 7:47,2
3. Edita Svobodová Pardubice 9:10,4

Dorostenci - 2100 m
1. Marian Mundok KERTEAM 7:02,9
2. Jiří Lenča BC Semily 8:15,7

Ženy - 2100 m
1. Helena Poborská KERTEAM 7:36,2
2. Karla Mališová TJ Zentiva 8:40,7
3. Irena Procházková TJ Háje 9:30,8
4. Jana Stránská Poděbrady 9:40,6
5. Jana Lenčová Bezno 10:17,2

Muži, mílaři - 4200 m
1. Jiří Miler AC Mladá Boleslav 14:14,6
2. Miloš Lambert Milovice 14:21,5
3. Ladislav Semrád Čáslav 14:26,9
4. Mojmír Svoboda Pardubice 14:53,2
5. Jakub Hrdina AC Česká Lípa 15:06,7

HLAVNÍ ZÁVOD
Muži, vytrvalci - 8800 m
1. Jiří Miler AC Mladá Boleslav 27:25,4
2. Petr Klimeš Slavoj St. Boleslav 27:54,2
3. Miloš Lambert Milovice 29:54,4
4. Josef Vaňuš ENERVIT 30:55,3
5. Jiří Libánský Sedlčánky 31:35,6
6. Harald Scheu 33:00,0
7. Simon Audrain 34:03,7
8. Petr Poborský EKP Praha 39:12,5
9. Jan Brandejs 41:05,6
m.s. Helena Poborská KERTEAM 33:46,0

Muži, senioři od 40 - 4200 m
1. Miloš Lambert Milovice 14:21,6
2. Pavel Till Kolín 14:27,3
3. Ladislav Semrád Čáslav 14:42,2
4. Petr Svoboda AC Pardubice 15:18,7
5. Petr Kašparec AC Česká Lípa 15:49,4
6. Jaromír Doležal SABZO Praha 16:37,2
7. Daniel Zoubek KPM Nymburk 17:53,7
8. Petr Řežábek ÚSK Praha 18:16,5
9. Tomáš Miřejovský SABZO Praha 21:20,4

Muži, senioři od 60 - 4200 m
1. Václav Šůcha SV Stříbro 18:00,1
2. Vladimír Řápek AVC Praha 18:28,7
3. František Holoubek TV Ruzyně 20:11,5
4. Josef Rosůlek SKP Nymburk 24:01,2