Závodů se v několika věkových kategoriích zúčastnilo téměř sto dětí a padesát dospělých borců.

Chlapci do 5 let 2006 a mladší 50 m

1. Turek T. O6 ŠSK ZŠ Kounice 11,1
2. Čepela M. O6 ŠSK ZŠ Kounice 11,5
3. Král L. O6 MŠ Sadská 11,9
4. Šmejkal R. O8 Bříství 16,4
5. Nohejl T. Lysá n/L 17,2
6. Houška M. MŠ Semice 20,6
7. Miler J. O8 Mladá Boleslav 21,9

Dívky do 5 let 2006 a mladší 50 m

1. Tučková K. O7 MŠ Semice 16,2
2. Stančová M. Čelákovice 17,0
3. Hodačová K. SKP Nymburk 30,1
4. Trbušková A. O9 Přerov n/L 36,9
5. Rozlivková J. O8 Přerov n/L 55,4
6. Velechovská V. Semice 1:21,1

Chlapci do 7 let 2004 - 2005 100 m

1. Kudrna J. O4 ZŠ Semice 18,3
2. Cook J. O4 ŠSK ZŠ Kounice 18,9
3. Turek F. O4 ŠSK ZŠ Kounice 19,4
4. David T. Nymburk 20,9
5. Rozlivek L. O5 MŠ Přerov n/L 21,4
6. Frydrýn L. O4 MŠ Semice 21,7
7. Fiala P. O5 MŠ Semice 22,0
8. Šmejkal D. O4 MŠ Semice 22,4
9. Novák Š. O5 Semice 22,7

Dívky do 7 let 2004 - 2005 100 m

1. Seifrtová A. SKP Nymburk 18,5
2. Pokorná K. O4 ŠSK ZŠ Kounice 19,2
3. Procházková M. O4 ZŠ Semice 20,2
3. Milerová V. O5 AC Ml. Boleslav 20,2
5. Morávková A. ZŠ Semice 21,8
6. Schovancová S. O5 ŠSK ZŠ Kounice 22,4

Chlapci do 9 let 2002 - 2003 200 m

1. Procházka J. O2 ZŠ Semice 34,8
2. Kudrna J. O2 ZŠ Semice 36,4
3. Rylich J. SKP Nymburk 37,3
4. Martínek D. O2 Přerov n/L 38,2
5. Maršík D. ZŠ Bohnice 38,5
6. Vlasák F. SKP Nymburk 38,9
7. Srnec M. O2 ŠSK ZŠ Kounice 40,3
8. Schovanec M. O2 ŠSK ZŠ Kounice 41,2
9. Vlček J. Přerov n/L 42,1
10. Mach T. SKP Nymburk 42,8
11. Kulíšek M. O3 ZŠ Semice 48,9
12. Koštíř F. Zeleneč 49,9

Dívky do 9 let 2002 - 2003 200 m

1. Csicsayová J. SKP Nymburk 36,7
2. Čepelová K. O3 ŠSK ZŠ Kounice 38,9
3. Šimonová T. O2 ŠSK ZŠ Kounice 40,1
4. Krovozová V. O3 ZŠ Semice 41,1
5. Frydrýnová J. O2 ZŠ Semice 42,3
6. Hodačová K. SKP Nymburk 42,6
7. Cook L. O2 ŠSK ZŠ Kounice 43,0
8. Tučková M. ZŠ Jihlava 44,4
9. Kopecká K. ZŠ Hradištko 44,9
10. Miklusčáková V. ZŠ Semice 45,5
19,7

Chlapci do 11 let 2000 - 2001 250 m

1. Muller P. SKP Nymburk 42,7
2. Šimon D. OO ŠSK ZŠ Kounice 43,9
3. Hodboď O. SKP Nymburk 44,3
4. Koudela K. O1 ŠSK ZŠ Kounice 46,2
5. Pavlík R. ZŠ Semice 46,4
6. Hejný J. OO ŠSK ZŠ Kounice 47,6
7. David P. L. Nymburk 50,1
8. Martínek T. OO ZŠ Přerov n/L 50,3
9. Papoušek P. ZŠ Nymburk 53,2
9. Vlček M. ZŠ Přerov n/L 52,2
11. Kratochvíl P. ZŠ Přerov n/L 54,1
12. Traub D. ZŠ Praha 57,9

Dívky do 11 let 2000 - 2001 250 m

1. Seifrtová V. ZŠ Poděbrady 42,8
2. Šťastná V. Slávia Praha 44,6
3. Janouchová A. ZŠ Semice 45,2
4. Kadeřávková A. O1 ŠSK ZŠ Kounice 47,0
5. Ševčíková T. ZŠ Semice 47,3
6. Čížková K. ZŠ Semice 47,9
7. Švarcová T. G. Čelákovice 48,3
8. Chudíková M. ZŠ Semice 48,9
9. Staňková K. OO ZŠ Semice 49,5
10. Lásková L. OO ŠSK ZŠ Kounice 49,9
11. Frydrýnová M. ZŠ Semice 51,6
12. Furišová M. ZŠ Semice 52,0
13. Studeničová T. ZŠ Semice 52,2
14. Polanecká M. OO ŠSK ZŠ Kounice 52,4
15. Rychtaříková J. ZŠ Semice 53,9
16. Janková K. SKP Nymburk 55,4
17. Huthová S. O1 ZŠ Praha 58,6

Mladší žáci 1998 - 1999 400 m

1. Seifrt J. SKP Nymburk 1:15,6
2. Láf P. 98 ŠSK ZŠ Kounice 1:21,7
3. Srnec F. 99 ŠSK ZŠ Kounice 1:21,8
4. Gajdasz M. 98 ŠSK ZŠ Kounice 1:24,3
5. Kudrna J. ZŠ Semiceš 1:30,9

Mladší žákyně 1998 - 1999 400 m

1. Košátková V. SKP Nymburk 1:18,4
2. Králová B. 98 SKP Nymburk 1:19,7
3. Králová T. 98 ZŠ Semice 1:21,5
4. Lisá N. 98 ŠSK ZŠ Kounice 1:27,9
5. Dosedělová N. 98 ŠSK ZŠ Kounice 1:29,1
6. Tučková V. Jihlava 2:02,0

Starší žáci 1996 - 1997 800 m

1. Pančyšyn A. 96 ŠSK ZŠ Kounice 2:48,0
2. Studenič M. 96 ZŠ Semice 2:55,0

Starší žákyně 1996 - 1997 800 m

1. Gajdaszová N. 97 ŠSK ZŠ Kounice 3:22,0
2. Morávková S. Semice 3:33,0
3. Polanecká M. 97 ŠSK ZŠ Kounice 3:34,0

Dorostenci 1993 - 1995 2000 m

1. Milinevský D. 94 ZŠ Semice 7:57,0
2. Srnec M. O2 ŠSK ZŠ Kounice 9:48,0
3. Schovanec M. O2 ŠSK ZŠ Kounice 9:56,0

Dorostenky 1993 - 1995 2000 m

1. Kadeřávková H. 99 ŠSK ZŠ Kounice 13:26,0
2. Hedrlínová B. 95 ŠSK ZŠ Kounice 13:26,0

Muži do 39 let 1972 a mladší 10000 m

1. Miler J. 75 AC Mladá Boleslav 34:18
2. Hrdina J. 90 AC Česká Lípa 37:08
3. Kabelka J. 77 Sokol Vinohrady 37:21
4. Šťastný T. 79 Praha 37:39
5. Římal M. 79 Sokol Kolín 38:33
6. Hodboď M. 74 SKP Nymburk 38:40
7. Korejčík J. 75 Praha 38:51
8. Košnář L. 90 Semice 39:06
9. Hostička J. Praha 6 39:27
10. Pavliš J. 77 ZŠ Semice 40:52
11. Stančo L. 77 Čelákovice 42:35
12. Zícha O. 82 Sokol Vinohrady 43:17
13. Cavee D. 72 L. Nymburk 43:52
14. Kučera M. 83 Kolín 45:21
15. Nechoďdoma P. 77 Dobřichov 48:15
16. Benda T. 76 SABZO 48:21
17. Trbůšek R. 76 Čelákovice 49:23
18. Šindelář M. 75 Úvaly 54:49
19. Kramář V. 75 Chrást 56:48

Muži do 49 let 1962 - 1971 10000 m

1. Vavák L. 65 Sokol Sadská 39:54
2. Kašparec P. 62 AC Č. Lípa 41:34
3. Dvořák L. 62 BALD Ostrava 41:36
4. Jelínek J. 64 Racek 42:41
5. Kodr K. 70 Praha 43:07
6. Bechyně R. 67 AK Kolín 43:18
7. Červenka M. MK Žebrák 43:28
8. Staněk M. 66 Pečky 48:57
9. Sova J. 65 Praha 53:40
10. Cagwe J. TJ Svitavy 59:32

Muži do 59 let 1952 - 1961 10000 m

1. Roubík F. 56 Čerčany 40:42
2. Menšík J. 56 Jablonec n.N. 41:43
3. Říha J. 53 Týnec n.L. 42:44
4. Sedlák J. 58 Přelouč 47:21
5. Zajíc J. 53 Hvězda Pardubice 54:20
6. Sobotka B. 54 Sokol Kolín 56:52

Muži nad 60 let 1942 - 1951 10000 m

1. Vaníček P. 49 Říčany 43:35
2. Vítek J. 48 Liberec 45:02
3. Navrátil J. 49 TJ Stránčice 48:52
4. Hošek Z. 43 SABZO Praha 55:34
5. Březina P. 46 SABZO Praha 56:36
6. Rosůlek J. 49 SKP Nymburk 1:06:06
Martínek J. 49 Sokol Kolín vzdal

Muži nad 70 let 1941 a starší 10000 m

1. Louda M. 41 Sokol Loučeň 51:53
2. Holý V. 41 Liga 100 Praha 59:59
3. Brych J. 40 Liga 100 Hr. Králové 1:02:02
4. Matzner K. 29 M tým Zvole 1:05:01
5. Plešinger S. 38 Sokol Kolín 1:06:35

Ženy do 39 let 1972 a mladší 10000 m

1. Relichová V. 86 Český Brod 54:11

Ženy nad 39 let 1971 a starší 10000 m

1. Krátká A. 69 Svitavy 40:39
2. Vavrochová M. 68 PIM Praha 49:10
3. Ročňáková M. 45 M tým Zvole 56:12