Děčín – Sadská 84:81

Basketbalisté Sadské začali v Děčíně impozantně. Po trojce Šušáka ve 3. minutě byl stav 9:1 pro Sadskou a v 7. minutě opět po trojce, tentokrát Nováka, vedla Sadská o deset bodů 17:7. Přestože favorit utkání dokázal náskok snížit, hosté se vzchopili a v polovině druhé čtvrtiny vedli dokonce o 12 bodů. Jenže pak přišel útlum a po sérii 19:5 se Děčín vrátil do utkání. Šestnáct vteřin před poločasem se za tři body trefil Miloš a poslal svůj tým poprvé do vedení.

Třetí čtvrtina se nesla v podobném duchu, akorát Děčín navyšoval skóre a Sadská ho dotahovala. A tak se rozhodlo v poslední části. V ní si domácí vytvořili jedenáctibodový náskok a přestože Sadská vyhrála závěr 11:3, nedokázala vyrovnat.

Body: Mulligan 36, Miloš 9, Houška 9, Holanda 9, Houška 6, Houser 5, Soukup 4, Jiráň 4, Balík 2 - Novák 18, Rivers 17, Šušák 15, Bosák 11, Douša 6, Procházka 5, Kukačka 4, Hanzlík 3, Kubálek 2. Trojky: 19/5 - 23/6. TH: 39/25 - 20/13. Doskoky: 35:32. Chyby: 24:30. Pět chyb: 40. Mulligan - 40. Novák. Rozhodčí: Galajda, Karásek, Hošek. Diváků: 510. Čtvrtiny: 17:22, 28:21, 18:18, 21:20. Nejlepší hráč: Mulligan.