V krajském přeboru ve vícebojích, který se uskutečnil ve Staré Boleslavi, měl atletický oddíl SKP jediného zástupce – staršího žáka Mikuláše Havla, který absolvoval devítiboj. V průběhu dvoudenní soutěže Mikuláš překonal čtyři osobní rekordy (60 m, koule, disk, oštěp), v celkovém součtu dosáhl 4487 bodů a zvítězil v novém oddílovém rekordu. Za dva týdny se představí na mistrovství ČR v Praze , kde má při současné formě velkou šanci dosáhnout na některou z medailí.

Z nymburských závodníků se na klání ve Staré Boleslavi nejlépe vedlo junioru Janu Šindelářovi. Ve své hlavní disciplíně, běhu na 400 m, s přehledem zvítězil v čase 50,74 s a v běhu na 200 m skončil s časem 23,35 s třetí. Těsně pod stupni vítězů na trati 1500 m s 4. místem a časem 5:10,72 skončili Jakub Vojáček a Vojtěch Čejka na pátém místě v běhu na 100 m s časem 11,73 s.

Na nově zrekonstruovaném stadionu v Kolíně se uskutečnily krajské přebory žactva, kterých se z SKP zúčastnilo čtrnáct atletů. Medailově nejúspěšnějším závodníkem se stal Vít Müller, který zvítězil ve skoku vysokém (1,59), skoku o tyči (2,70) a v běhu na 200 m překážek obsadil třetí místo (31,51 s). Lukáš Hodboď dal tentokrát přednost kvalitě před kvantitou, absolvoval pouze dva závody, ve kterých suverénně a s přehledem zvítězil. V běhu na 60 m dosáhl času 7,32 s a v běhu na 150 m vynikajícího času 16,80 s, který znamená nejen nový oddílový rekord, ale i páté místo v historických tabulkách ČR. Dalšími medailisty z řad závodníků SKP se stali Jaroslav Seifert ve skoku dalekém (4,31 – 2.), Barbora Králová ve skoku dalekém (431 – 3.) a Simona Žďárská ve skoku vysokém (1,48 – 3.). Příslibem do budoucna byl start nejmladších atletů z tréninkové skupiny přípravek a mladších žáků, kteří v této soutěži bojovali většinou poprvé. Z nich si, vedle již zmíněného medailisty Seiferta, výborně vedla zvláště Eliška Ouředníková, která v souboji se staršími a zkušenějšími soupeřkami předvedla skvělé výkony ve skoku dalekém 422 cm na pátém místě a běhu na 60 m 8,88 s na šestém místě.