Na kopcovitou trať 10 km se vydalo devětapadesát mužů a devět žen. Nejrychlejší byl Jiří Miler z Mladé Bolesavi, který protnul cílovou páskuv čase 32:45. Druhý doběhl Jiří Wallenfels a třetí skončil Daniel Kupidlovský (oba z Prahy).

V ženách zvítězila Carmen Beshirová z Berouna v čase 39:39. Ve veteránských kategoriích zvítězili Petr Klimeš ze Staré Boleslavi, Miloš Smrčka z Říčan, František Marek z Týna nad Vltavou, Oldřich Jarkovský z Mostku a Marie Hynštová z Vyškova.

Pořadatelům z ŠSK Kounice se přihlásilo celkem 35 dětí a 68 dospělých. Mezi čtyřletými zvítězili na stometrové trati Karolína Šťastná z Prahya Ondřej Laubert z Kounic. Mezi šestiletými zvítězila Anna Kadeřávková z Kounic a Robin Beshir z Berouna. Nejmladší účastnicí byla Vanessa Rozumná (nar. 2006).

Poté se na trať 1500m vydalo v pěti kategoriích 7 chlapců a 7 děvčat. Mezi devítiletými zvítězili Jan Trutna z Velkého Meziříčí a Helena Kadeřávková z Kounic. Mezi dvanáctiletými zvítězila Kateřina Juričová z Přerova nad Labemv nejlepším čase 6:17 a Adam Verner z Kounic. Mezi patnáctiletými zvítězil Stanislav Zavadil z Vyškova v nejlepším čase 5:22.

Všichni účastníci obdrželi pouťové koláče, keramické medaile, které vyrobili žáci ZŠ Kounice a další ceny.