Nejúspěšnějším závodníkem SKP se stal starší žák Lukáš Hodboď. I když nestartoval ve své nejsilnější disciplíně, běhu na 800 metrů, ve které měl prakticky jistou zlatou medaili, dokázal sám vybojovat tři medaile ve sprinterských disciplínách. V bězích na 60 metrů (7,39) a 150 metrů (17,55) obsadil druhá místa za vynikajícím sprinterem Markem Bakalárem z Kladna a v běhu na 300 metrů s přehledem zvítězil v čase 36,80. O hodnotě jeho výkonů svědčí i fakt, že všechny tři výkony jsou zároveň novými oddílovými rekordy SKP a řadí ho na přední místa v letošních celostátních statistikách. Lukáš navíc výrazně pomohl štafetě starších žáků k zisku bronzové medaile.

Dalším medailistou SKP je mladší žák Lukáš Čermoch, který nejdříve obsadil třetí místo v běhu na 60 metrů (8,94) a o chvíli později s přehledem zvítězil v běhu na 800 metrů (2:33,12) a obhájil tak titul Přeborníka kraje z haly.

Ve výškařském sektoru Simona Žďárská sice poněkud zaostala za svým letošním maximem, ale výkon 143 cm jí stačil na zisk bronzové medaile. Poslední medaili vybojovala již zmíněná štafeta starších žáků ve složení Vít Müller, Mikuláš Havel, Lukáš Hodboď a Bohuslav Donát na 4 x 60 metrů (30,06), kde o třetím místě rozhodly ve prospěch nymburské štafety doslova milimetry.

Petr Müller